Samsung’un Geçici Cihazları da Sorunlu Çıktı!

   Galaxy Note 7 cihazları için geçici olarak verilen yeni cihazlarında sorunlu olduğu belirtildi. İşte yeni yaşanan gelişmeler.

   Samsung’un Geçici Cihazları da Sorunlu Çıktı!

   Samsung son dönemlerde adeta kendi üretimlerindeki hatalar ile kendi ipini çekiyor. Galaxy Note 7 modelleri ile birlikte başlayan batarya sorunu, dünya genelinde cihazların geri toplanması ile birlikte sonuçlanırken, gelen son bilgiler marka adına hayal kırıklığı yarattı.

   Galaxy Note 7 iade işlemleri için merkezlere giden kişilere farklı marka telefonlar verilirken, geçici olarak verilen telefonların da sorunlu çıkması markaya tepkileri daha da arttırdı. Türkiye’de iade işlemleri sonrasında kullanıcılara geçici olarak Galaxy A7 (2016) verilirken, farklı ülkelerde farklı cihazlar temin edildi.

   Yine bataryalar hatalı!

   Güney Kore’de yaşanan son olaylarda, kullanıcıların geçici cihazlarda bataryada ciddi sorunlar yaşadığı ve bataryanın tüm şarjının birden bittiği açıklandı. Bu durum telefonların kullanımında ciddi sorunların yaşanmasına yol açarken, geçici cihazlarda da bataryaların hatalı olması ve kullanıcılara sorunlu cihazların verilmesi gündem yarattı. Sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasında Samsung ve hatalı ürünleri yer alırken, bu konuda henüz Samsung’tan bir açıklama gelmedi.

   Bu sorun hakkında bir bilgilendirme yapılmadığı gibi yeni verilecek telefonların sorunsuz olup olmayacağı da tartışılıyor. Öyle ki önümüzdeki günlerde Galaxy Note 7 iade işlemlerine başlanacak ve sorunsuz olduğu belirtilen cihazlar kullanıcılara sunulacak. Bu bakımdan Samsung’un bu olayı en az hasarla atlatması için artık hata yapmaması gerekiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.