Samsung Notebook 9 Pen (2019) Tanıtıldı

   13 inç ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekran seçeneğiyle gelen Samsung Notebook 9 Pen (2019) dizüstü bilgisayar modeli tanıtıldı.

   Samsung Notebook 9 Pen (2019) Tanıtıldı

   Tüketici elektroniği söz konusu olduğunda geniş çaplı bir üretim performansı sergileyen Samsung, pek çok kategoride ürün sunuyor. Bu durum dahilinde yer alan bilgisayar sektörü, Samsung’un oldukça iddialı olduğu alanlardan sadece bir tanesi. Nitekim resmi olarak duyurulan Samsung Notebook 9 Pen (2019) dizüstü bilgisayar modeli, şirketin yeni göz bebeği olmaya hazırlanıyor.

   Samsung Notebook 9 Pen (2019) teknik özellikleri

   Adından da anlaşılacağı üzere söz konusu model, S Pen desteği ile birlikte geliyor. Farklı uygulamaların kullanılmasını kolaylaştıran S Pen, hem iş alanında hem de tasarım konusunda kullanıcısına kolaylık sunacak. Akıllı bir biçimde çalışan S Pen, böylelikle kullanılabilirlik seviyesini doğrudan arttırıyor.

   13 inç ve 15 inç olmak üzere iki farklı ekran seçeneğiyle gelen model, gücünü 8. nesil Intel işlemciden alıyor. Bunun yanı sıra Gigabit Wi-Fi, iki adet Thunderbolt 3, USB-C, kulaklık / mikrofon jakı ve microSD kart yuvası gibi bağlantı özellikleri de cihazda yer alanlar arasında.

   S Pen performansı neredeyse ikiye katlanıyor

   Samsung tarafından yapılan açıklamada özellikle S Pen üzerinde duruldu. Buna göre bir önceki S Pen’e göre çok daha yüksek performanslı bir kalem modeli göreceğiz. Hatta şirketin söylediğine göre bu kalem, bir öncekine oranla iki kat daha hızlı gecikme süresiyle geliyor. Nitekim bu da doğrudan yüksek performans oluşturuyor.

   Cihazın geri kalan özellikleri bir önceki model ile benzerlik taşıyor. Tüm bunların haricinde fiyat konusunda bir bilgi paylaşımında bulunmayan Samsung, ne yazık ki Notebook 9 Pen (2019) modeline ait fiyatları paylaşmadı. Ailenin bir önceki üyesi 1400 dolar bandından satışa sunulmuştu. Bu durumu göz önünde bulunduracak olursak yeni modelin de benzer seviyede bir fiyat ile satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.