Samsung Katlanabilir Telefon (Galaxy F) Hakkında Yeni Bilgiler

   Paylaşılan bilgilere göre Galaxy F adıyla anılan katlanabilir akıllı telefon modeli, arka kısmında üç adet kamera bulunduracak.

   Samsung Katlanabilir Telefon (Galaxy F) Hakkında Yeni Bilgiler

   Uzun bir süredir katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalışan Samsung, geçtiğimiz aylarda sessizliğini bozmuştu. Sahne ışıklarını kıstıktan hemen sonra söz konusu Galaxy F modelini duyuran şirket, o günden bu yana ne yazık ki pek bir bilgi paylaşmadı. Şimdi ise bu durumun değiştiği söylenebilir. Zira model hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıktı.

   Samsung Galaxy F katlanabilir telefonda üç arka kamera!

   Paylaşılan bilgilere göre Galaxy F adıyla anılan katlanabilir akıllı telefon modeli, arka kısmında üç adet kamera bulunduracak. Mükemmel kalitede fotoğraf ve videolar oluşturmaya imkan tanıyacak olan arka kamera sistemi, aynı zamanda yüksek çözünürlük desteğinden faydalanma olanağı yaratacak.

   Son birkaç yıl içerisinde çıkan pek çok akıllı telefonda çift arka kamera sistemine yer verildi. Artık amiral gemi modelleri için standart hale gelmeye başlayan bu durum, gelecekteki cihazlar içinse daha da geliştirilecek gibi. Üç kameralı sistem, geniş açı lens neticesinde daha fazla nesneyi fotoğrafa dahil etmeyi sağlayacak.

   Galaxy F çıkış tarihi ne zaman?

   Samsung’un kapalı kapılar ardında geliştirmeye devam ettiği Galaxy F ile ilgili ne yazık ki çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor. Fakat Güney Koreli teknoloji devinin önümüzdeki dönem içerisinde modele dair daha fazla detay paylaşması bekleniyor.

   Bixby sesli asistan desteği ile birlikte geleceği tahmin edilen söz konusu model, katlanır konumda 4.6 inç, açık haldeyken 7.3 inç büyüklüğünde bir ekran büyüklüğüne erişecek.

   Üstelik Bixby’nin yeni sürümünü içermesi de muhtemel olan Galaxy F modelinin sesli asistan konusunda işleri bir adım öteye taşıması mümkün gözüküyor.

   Şimdilik gözler şubat ayında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongre’sine dönmüş durumda. Büyük ihtimalle etkinlik sırasında Galaxy F modeline dair yeni bilgilerin paylaşılmasını bekliyoruz.

   Yeni bilgilere göre Samsung katlanabilir telefon Galaxy F çift batarya ile geliyor!

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.