Samsung Katlanabilir Telefon Galaxy F İki Bataryalı Olacak!

   Samsung katlanabilir telefon Galaxy F modelinde 3100 mAh gücünde iki adet batarya (toplamda 6200 mAh gücünde) olacak.

   Samsung Katlanabilir Telefon Galaxy F İki Bataryalı Olacak!

   Uzun bir süredir kapalı kapılar ardında geliştirilmekte olan Galaxy F, ortaya atılan iddialara göre iki adet bataryaya sahip olacak. Samsung’un geçtiğimiz yıl sahne ışıklarını kapatarak tanıttığı yeni akıllı telefonu, o zamandan beri ne yazık ki gizemini koruyordu. Hala cihaza dair tüm bilgiler netleşmiş değil.

   Galaxy F iki batarya sayesinde uzun kullanım süresi sunacak

   Galaxy F adıyla anılan Samsung katlanabilir telefon, iddialara göre 3100 mAh gücünde iki adet bataryaya sahip olacak. Bu sayede oldukça uzun kullanım süresi sunacak olan cihaz, hem tablet hem de akıllı telefon kullanımında kişiye özgür bir deneyim yaratacak.

   Cihazın katlanabilir oluşundan en iyi şekilde faydalanmak isteyen Samsung, toplamda 6200 mAh gücünde batarya sistemini kullanmaya hazırlanıyor.

   Samsung katlanabilir telefon Galaxy F modelinde, katlanabilir her iki yanında da birer batarya bulunacak.

   Şu anki telefonlarda en çok eleştirilen noktalardan biri de düşük batarya kapasiteleri.

   1 günden daha az giden kullanım sürelerine dahi rastlamak mümkün. Katlanabilir ekran teknolojisinin bu açıdan değerlendirildiğinde batarya sorununa çare üretebileceği düşünülebilir.

   Samsung cihazlarda batarya ömrünü uzatmak için çalışıyor

   Gelelim bir diğer önemli söylentiye. Güney Koreli teknoloji devi, sıradaki amiral gemi modeli olan Galaxy S10 için 5000 mAh gücünde bir bataryaya yer verebilir. Böylelikle iPhone karşısında da önemli bir avantaj kazanacağı tahmin edilen cihazın 1 günü aşkın kullanım süresi elde etmesi mümkün olacak.

   Samsung katlanabilir telefon Galaxy F içinse çift batarya dışında şimdilik farklı bir bilgi bulunmuyor.

   Tablet ve akıllı telefon olarak kullanılacağı belirtilen cihaz için geliştirme süreci son sürat devam ediyor. Tasarımda son aşamayı gözler önüne sermeyen Samsung, özellikle çerçeve konusunda değişikliğe gidebilir. Bunun için firmadan gelecek olan bilgileri beklemekte fayda var.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.