Samsung ile Qualcoom Ortak SD 830 Üretebilir!

   Qualcomm’un en önemli iş ortaklarından birisi olan Samsung firma ile anlaşma yapmış olabilir.

   Samsung ile Qualcoom Ortak SD 830 Üretebilir!

   Teknoloji dünyasında en çok ilgi çeken haberlerden bir tanesi de bugün paylaşıldı. Samsung ile Qualcomm arasında yeni bir iş anlaşmasının yapıldığı iddia edilirken bu anlaşma ile birlikte Samsung ile Qualcomm’un özel bir işlemci için çalışma yapacağı ve bu işlemcilerin Samsung cihazlarda kullanılacağı öne sürüldü.

   Kaynaklar çok güçlü

   Mobil işlemci sektörünün en güçlü markalarından bir tanesi Qualcomm olurken özellikle Snapdragon serisi ile birlikte büyük bir ilgi çeken marka, bu anlamda pek çok mobil üreticinin de önemli iş ortakları arasında yer alıyor. Qualcomm’un giderek artan ve yükselen değeri farklı iş ortaklıklarının da gelişmesini sağlarken, gündeme gelen bilgilerde Snapdragon 830 versiyonunun üretilebilmesi adına Samsung ile Qualcomm arasında özel bir anlaşmanın yapıldığı belirtildi. Bu konuda her ne kadar iki firma tarafından bir açıklama yapılmamış olsa da gündeme getirilen haberlerde kaynaklar oldukça güçlü.

   Yeni üretim Samsung Galaxy 8’de yer alabilir!

   Üstelik bilgilerde üretimi gerçekleştirilecek olan işlemci ile ilgili detaylar da paylaşılmış durumda. Buna göre üretimi yapılacak olan yeni işlemciler ilk olarak Samsung Galaxy 8 modelinde yer alacak ve böylece resmen kullanıma sunulmuş olacak. Bu açıdan Samsung’un gelecek yılki modeli için şimdiden çalışmalara başladığı ve özel ortaklıklar ile birlikte sadece Samsung telefonlarda yer alacak farklı teknolojileri tercih ettiği belirtiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.