Samsung Gear Sport (Akıllı Saat) Ortaya Çıkıyor

   Beklenen Samsung akıllı saat (Gear Sport) yakında satışa çıkacak.

   Samsung Gear Sport (Akıllı Saat) Ortaya Çıkıyor

   Geride bıraktığımız Ağustos ayında Güney Kore menşeli teknoloji devi Samsung tarafından yeni Tizen temelli, aktif kullanıcıları hedef alan Gear Sport akıllı saat duyurulmuştu. Her ne kadar firmadan Gear Sport çıkış tarihine dair net bir açıklama gelmese de görünüşe göre Samsung akıllı saat yakın bir tarihte raflarda olacak. Bu kanıya da Samsung’un bugün yayınladığı yeni resmi Gear Sport çıkış fragmanından varabiliriz.

   Samsung Gear Sport üst düzey akıllı saat

   Videoda da görebileceğiniz üzere çıkış filminin temel fikri Samsung Gear Sport’la fitnessın ötesine gidiyor oluşunuz. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan cihaz kilo ayarlama özelliklerine, tam isabetli GPS’e ve hatta özel bir müzik çalara dahi sahip.

   Samsung Gear Sport’ta hücresel veri olacak mı?

   Gear Sport’ta hücresel veri bağlantısı bulunmuyor, dolayısıyla arama yapmak mümkün olmayacak. Buna rağmen Android ya da iOS akıllı telefonlarla Bluetooth aracılığıyla eşleştirme yapmak, ardından bildirimleri almak ve hatta kısa mesajlara yanıt vermek mümkün olacak. Aynı zamanda yeni giyilebilir teknolojiyle Samsung Pay aracılığıyla satın alımlar da yapılabilecek.

   Samsung Gear Sport’un resmi çıkış fiyatının 350 dolar civarında olması bekleniyor. Samsung Gear Sport’un çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmış değil.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.