Samsung Gear S3 Batarya Ömrü Arttı

   Yeni güncellemeyle Samsung Gear S3 akıllı saati olanlara müjdeli haber.

   Samsung Gear S3 Batarya Ömrü Arttı

   Samsung’un Gera S3 akıllı saatleri için bugün yeni bir güncelleme yayınlanırken, cihazın batarya ömrü uzatıldı ve artık gün içinde daha iyi performans sunacak.

   Gera S3 güncellemesi her bölgeye gelmedi

   Gera S3 güncellemesi şimdilik ABD, Kanada ve Güney Kore bölgelerinde aktif fakat henüz tarihini bilmesek de yavaş yavaş diğer bölgelere de gelecek. Aynı zamanda güncellemeyle tam olarak hangi özelliklerin geldiği de belirtilmedi fakat tek bir şarjda cihazın uzun süre kullanılması hedefleniyor.

   R760XXU2CRC3 numarasıyla yayınlanan güncellemeyi ABD, Kanada ve Güney Kore’de yaşayan Samsung Gear S3 kullanıcıları şimdiden almaya başlarken, ilk deneyimlere göre oldukça başarılı olduğu söyleniyor. Gera S3 güncellemesini kontrol etmek isterseniz yapmanız gereken cihazınızın Ayarlar kısmından Gear Hakkında menüsüne girmek ve ardından güncellemeyi açmak.

   Samsung Gera S3 akıllı saatin batarya problemi vardı

   Aynı zamanda Samsung tarafından bazı yama notları da yayınlandı ve burada Bluetooth bağlantısının geliştirildiği ibaresi de dikkat çekti. Fakat pratikte ne kadar etkili olduğu zaman içinde görülecek.

   Geçtiğimiz yılın sonunda Samsung, Gear S3 akıllı saatlerini Tizen 3.0 işletim sistemiyle güncellemişti ve çok sayıda yeni özellik ve yeni bir kullanıcı arayüzü eklemişti. Fakat kullanıcıların en çok rahatsız olduğu durum bataryanın çok kısa sürede bitmesiydi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.