Samsung Galaxy S8 Özellikleri

   Merakla beklenen ve Galaxy Note 7 faciasından sonra tanıtılacak ilk telefon olması sebebiyle dikkatleri üzerine çeken Samsung Galaxy S8 akıllı telefonunun özellikleri ne olacak?

   Samsung Galaxy S8 Özellikleri

   Samsung’un akıllı telefon pazarına kattığı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, kullanıcılar ve Samsung sevdalıları tarafından çok beğenilmişti. Dünyanın lider akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, son zamanlarda piyasaya sürdüğü akıllı telefonların sahip olduğu özellikler dolayısıyla kullanıcılarından tam not aldı. Özellikle son çıkan cihazların su ve toza karşı dayanıklı olması kullanıcıların en çok beğendiği özelliklerdir. Bunların yanında işlemci performansı ve RAM depolama hacimlerinin yüksek olması da diğer artı yönlerinden.

   Bu gibi güzel cihazlarının yanında Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefonlarının bataryalarının sorunlu olması ve meydana gelen birçok patlama hadisesi kullanıcıları epey korkuttu. Patlama olaylarından sonra cihazları toplama kararı alan Samsung, değişim programına bütün Note 7 kullanıcılarının katılmasını şiddetle tavsiye ediyor.

   Samsung Galaxy Note 7 özellikleri

   Galaxy Note 7 ile çizilen karizmasını kurtarmak için Galaxy S8 akıllı telefonunun özelliklerinin iyi olması büyük önem taşıyor. Gelen bilgilere göre cihazın özellikleri harika olacak.

   Apple’ın jak girişini kaldırmasına karşın Samsung, Galaxy S8’de 3.5 mm kulaklık jak girişini muhafaza edecek ayrıca microSD girişi de korunacak.  Ekranı kıvrımlı ve 5.5 inç büyüklüğünde olacak.

   İşlemcisi ise son zamanların en iyi performans gösteren işlemcilerinden Exynos 8893 olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.