Samsung Galaxy S10 Ekran Boyutu ve Resimler Sızdırıldı

   Galaxy S10 için 3 farklı seçenek, 5.8 inç, 6.1 inç ve Galaxy S10 Plus modelinin ise 6.4 inç boyutlarında olacağı sızan bilgiler arasında.

   Samsung Galaxy S10 Ekran Boyutu ve Resimler Sızdırıldı

   Kapalı kapılar ardında geliştirilmekte olan Samsung Galaxy S10, çeşitli sızıntılar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bir süre önce farklı özellikleri ile haber konusu olan amiral gemi modeli, bu kez ekran boyutları ile gündemde. Sızıntılara ile birlikte Galaxy S10 modellerinin hangi boyutlarda ekran seçenekleriyle geleceği ortaya çıkmış durumda.

   3 Farklı Galaxy S10 seçeneği geliyor

   Evan Blass tarafından yapılan paylaşıma göre 3 farklı Galaxy S10 seçeneği göreceğiz. Bunlardan ilki her ne kadar S10 Lite olarak geçse de ailenin bir üyesi olacak. Daha düşük özellikler ile gelmesi muhtemel olan bu modelin en büyük farkı ise 5.8 inç büyüklüğündeki ekranı olacak.

   S10 ailesinin ortancası 6.1 inç büyüklüğe ve Galaxy S10 adına sahip olacak. Ailenin en büyüğü ise Galaxy S10 Plus olup 6.4 inç büyüklüğünde bir ekran ile birlikte gelecek. Kavisli tasarımdan ziyade noktasal bir dokuya sahip olacağı ön görülen tasarımın farklı bir çizgi çizeceği tahmin ediliyor. Sadece kamera lensi ekranın üstünü işgal edecek. Bu da doğrudan ekranın daha bütün bir halde olmasını sağlayacak.

   Samsung Galaxy S10 ne zaman satışa sunulacak?

   Henüz Samsung cephesinden gelen resmi bir açıklama olmadığından dolayı Samsung Galaxy S10 ailesinin ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor. Ancak beklentiler, yeni modellerin 2019’un ilk çeyreğinde satışa sunulacağı yönünde. Yani çok beklemeyeceğimizi söyleyebiliriz.

   Galaxy S10 ailesi, Samsung için önemli bir adım olarak görülüyor. Yeni tasarım anlayışını ilk kez bir amiral gemi modelinde uygulamaya başlayacak olan Güney Koreli teknoloji devi, böylelikle çentikli tasarım anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıracak.

   Tüm bu bilgilere rağmen ortada resmi bir açıklama olmadığından dolayı detaylara iddia gözüyle yaklaşmamız gerekiyor. Yani son dakika değişiklikler meydana gelebilir.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.