Samsung Galaxy On7 (2016) Özellikleri Neler?

   Samsung tarafından piyasaya sunulacak yeni cihaz Samsung Galaxy On7 (2016) olacak. İşte yeni model ile ilgili detaylar.

   Samsung Galaxy On7 (2016) Özellikleri Neler?

   Samsung, eski modellerini güncelleyerek yeniden piyasaya sunarken, bu konuda A serisi için yenilemeler sürdürülüyor. Konuyla ilgili piyasaya sızdırılan son bilgilerde Samsung Galaxy On7 (2016) modelinin geleceği öğrenildi. Yeni model ile ilgili teknik detaylara şimdiden erişim sağlanabilirken, sızdırılan bilgiler Çin’den geldi.

   Samsung Galaxy On7 (2016) teknik özellikleri neler?

   Elde edilen bilgilere göre telefonda yer alacak özellikler arasında 5.5 inç Full HD bir ekran olacağı belirtildi. Telefonda Qualcomm ile çalışan Samsung, Qualcomm Snapdragon 625 işlemciyi tercih etmiş durumda.  8 çekirdeğin bulunduğu işlemci, firmanın en iyi modellerinden birisi.

   Cihazda yapılan iyileştirmeler arasında RAM yer alırken, 2 GB’lık RAM yeni model ile birlikte 3 GB’a çıkarılmış durumda. 32 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği bulunan cihaz, bu bakımdan oldukça önemli özellikleri barındırıyor.

   Telefondaki kameralarda ise 13 MP’lik bir arka kamera, 9 MP’lik ön kamera kullanılıyor. Parmak izi okuyucusuyla güvenliğin de sağlandığı Samsung Galaxy On7 (2016), ana ekran tuşu üzerinden parmak izi okuyucusunun kullanılmasını sağlıyor. Çift SIM kart desteği ile birlikte Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminin kullanılacağı Samsung Galaxy On7 (2016) tüm bu özellikleri ile birlikte önümüzdeki günlerde resmen piyasada yer alacak. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Samsung A serisi ile birlikte önemli bir giriş yer alacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.