Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Türkiye’de Ertelendi mi?

   Samsung’un teknoloji severler tarafından tam not alan yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7 yoğun talep nedeniyle bazı ülkelerde gecikmeli olarak piyasaya sürülecek.

   Samsung Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Türkiye’de Ertelendi mi?

   Galaxy Note 7′ ye rekor talep

   Bildiğimiz gibi teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 7’nin lansmanını gerçekleştirmişti. Lansman sonrası tüm teknoloji otoritelerinden tam not almayı başaran Galaxy Note 7’nin Ağustos sonuna doğru piyasaya sürüleceği öğrenilmişti. Galaxy Note 7, beklendiği gibi tüm dünyada teknoloji severler tarafından çok beğenildi. Öyle ki Galaxy Note 7, şimdiden ön sipariş sayısı bakımından önceki seriyi ikiye katlamış durumda. Galaxy Note 7’yi en çok talep eden ülkelerin ise; Rusya, Ukrayna ve Malezya olduğu öğrenildi.

   Çıkış tarihi erteleniyor mu?

   Samsung Galaxy Note 7, başta Rusya, Ukrayna ve Malezya olmak üzere birçok ülkede rekor sayılabilecek bir sayıda talep edildi. Bunun üzerine yeni nesil akıllı telefonun bazı ülkelerde gecikmeli olarak satışa sunulabileceği iddiaları ortaya atıldı. İddiaya göre Rusya, Ukrayna, Malezya gibi çok sayıda Galaxy Note 7 talep eden ülkelerde çıkış tarihinde 1 ile 2 hafta arasında gecikme yaşanabilir.

   Çıkış tarihinde gecikme oluşabileceği söylentileri akıllara Türkiye’de de gecikme yaşanır mı sorusunu getirdi. Kesin olmamakla birlikte bir aksilik olmazsa Galaxy Note 7, ülkemizde söylendiği gibi Ağustos ayının sonunda piyasaya sunulacak. Yeni nesil akıllı telefonun çıkış tarihi Eylül ayını bulmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.