Samsung Galaxy A8 (2016) Özellikleri Neler?

   Samsung tarafından yeniden piyasaya sunulacak olan Samsung Galaxy A8 (2016) için önemli sızdırmalar yapıldı.

   Samsung Galaxy A8 (2016) Özellikleri Neler?

   Samsung’un A serisine yaptığı güncellemeler Samsung Galaxy A8 (2016) ile devam edecek. Yeni model işle ilgili bugüne kadar pek çok bilgi gelirken, son gelen bilgilerde yeni telefonu teknik özellikleri de paylaşıldı. Böylece telefon için tanıtım yapılmamış olsa da pek çok özelliğine ulaşmak artık mümkün.

   Kullanım kılavuzu yayınlandı!

   Samsung Galaxy A8 (2016) için yayınlanan son bilgilerde aynı zamanda kullanım kılavuzu da yer aldı. Böylece telefonda yer alacak özelliklere de kesin bir şekilde ulaşmak mümkün oldu. Kılavuzda en çok dikkat çeken noktalardan birisi Samsung Galaxy A8 (2016) modelinin Grace UX ara yüzü ile kullanıcılara sunulacak olması. Bu bakımdan Samsung Galaxy A8 (2016) ile birlikte artık kullanıcılar

   Samsung Galaxy A8 (2016) teknik özellikleri neler?

   Samsung Galaxy A8 (2016) modelinde yer alacak teknik özellikler de detaylı bir şekilde açıklanmış durumda. Öyle ki cihazda Exynos 7420 işlemci kullanılacak. Samsung tarafından üretilen bu işlemci, cihazın performansı için oldukça başarılı. Aynı zamanda 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile cihaz kendini bu alanda oldukça iyi bir şekilde gösteriyor. Hafıza yetersiz gelmesi halinde ise microSD kart desteği ile arttırabilmek mümkün.

   Cihazda 5.7 inç bir ekran kullanılırken, batarya 3500mAh gücünde. Aynı zamanda 5 MP ön kamera ve 16 MO arka kamera ile gelecek telefon, kamera açısından da oldukça başarılı.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.