Samsonite Sırt Çantası ile Kablosuz Şarj Özelliği Geliyor

   Sırt çantanızı yanınızda bulundurduğunuz zamanlarda, şarjınız asla tükenmeyecek. İşte detaylar.

   Samsonite Sırt Çantası ile Kablosuz Şarj Özelliği Geliyor

   Kullanılan uygulamalar ya da sosyal medya hesapları, tüm akıllı cep telefonu kullanıcılarının karşılaştığı şarj problemini ortaya çıkarıyor. Adeta şarj cihazları ya da ek bataryalar ile gezmekte olan kullanıcılar ise bu soruna çözümü Samsonite sırt çantasında bulacak.

   Çanta ve valiz ürünlerinden çok kaliteli ve piyasa tarafından da kalitesi ispatlanmış ürünleri çıkaran Samsonite, şimdi de cep telefonu kullanıcıları için özel bir sırt çantası geliştirdi. IFA 2016’da bulunan stand tanıtımlarında bu ürün birçok kişiye tanıtıldı. Bu çantanın en temel ve önemli özelliği, cep telefonunuzu kısa sürede şarj etmesidir. Sadece bununla da sınırlı değil. Çantanın içerisinde görünmeyen bir yapıda yerleştirilmiş 6.000 mAh gücüne sahip olan bir batarya da bulunuyor. Bu batarya sayesinde kullanıcılar telefonları kablolu olarak da şarj edebilecekler.

   Kullanıcılar için büyük bir kullanım kolaylığı

   Geliştirilen bu sırt çantasını gündelik yaşamınızda kolay bir şekilde kullanım imkânınız bulunuyor. Hiçbir şekilde estetik yapısında aksaklıklar ile karşılaşmayacağınız bu sırt çantasını siz istediğin her alanda kullanırken, dilerseniz kablo ile dilerseniz de cep telefonunu sırt çantasının içerisinde bulunan bölgeye koyarak şarj işlemini başlatabileceksiniz. Tanıtımlarına hızlı bir şekilde başlanan bu cihazın piyasaya çıkış tarihi ile ilgili şu an net bir bilgi bulunmuyor. Fakat böylesine yararlı bir ürünün çok yakın bir tarihte kullanıcıları ile buluşturulması gerektiğini söyleyebiliriz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.