Reklam Sevmeyen Adblock Plus Reklam Gösterecek!!

   Reklam görüntülemek istemeyen kişilerin ilk tercihi olan Adblock Plus, aldığı karar ile herkesi şaşırttı.

   Reklam Sevmeyen Adblock Plus Reklam Gösterecek!!

   Adblock Plus adı verilen uygulama için yapılan son açıklamalarda artık uygulama dahilinde kişilere reklam gösterimlerinin yapılacağı belirtildi. Bu durum pek çok kullanıcı tarafından olumlu karşılanmazken, bugün teknoloji sektörünün gündem konularından birisi de alınan karar nedeniyle Adblock Plus oldu.

   Ekonomik sıkıntı mı?

   Adblock Plus yönetimi tarafından alınan bu karar sonrasında ekonomik anlamda sorunların yaşandığı ve gelir sağlamak adına böyle bir hamlenin yapıldığı düşünüldü. Zira reklam engellemek için tercih edilen bir uygulamada reklam gösterimi çok olumlu karşılanmayacak.  Şu anda yüksek sayıda bir kullanıcıya sahip olan uygulama, reklam gösterimlerine başlaması ile birlikte bu konuda reklam veren ve yayıncılara da önemli bir avantaj sunacak. Bu açında Adblock Plus için alınan karar, belirli bir kesimi sevindirecek.

   Adblock Plus nedir?

   Adblock Plus kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren kullanıcıların web sitelerindeki reklamları ya da pop-up gibi pencerelerde görüntülenen reklam içeriklerini engelleyen bir servistir. Bu uygulamayı kullanan kişiler daha hızlı bir şekilde online ziyaret yaparken, reklamların görüntülenmemesi de işleri kolaylaştırmaktadır. Sağladığı bu imkanlar ile birlikte kullanıcılar tarafından ilgi gösterilen Adblock Plus, bu bakımdan şu anda en çok tercih edilen reklam engelleme platformlarından birisidir.

   Adblock Plus için alınan karar sonrasında kullanıcı sayısında nasıl bir değişiklik olacağı merak ediliyor. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni raporlar ile birlikte görülebilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.