PS 4 Konsolundan Yılan Çıktı!

   Akıllara durgunluk veren olay Brezilya’da meydana geldi. Peki herkesi şok eden o yılan nasıl girdi oraya?

   PS 4 Konsolundan Yılan Çıktı!

   Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kendini eve kapatan insanların vazgeçilmezi olan PlayStation akıl almaz olayla anıldı. Hepimizin tartışmasız hastası olduğu, salonlarını doldurduğumuz PlayStation hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Sıradan bir günde konsolun başına kurulmuş olan oyuncu, konsoldan tuhaf kokular geldiğini fark edip kolları sıvayınca olanlar oldu.

   Meğer kokan yılanmış

   Torna vidasını kapıp konsolu açmak için girişen oyuncu, yaklaşık 30 cm boyunda bir yavru yılanla karşılaştı. Uzaktan biraz izledikten sonra yanına yaklaşmaya cesaret edebilen oyuncu, uzun bir çubuk yardımıyla yılana dokunarak yılanın ölü olduğunu anladı. Daha sonra bir maşa yardımıyla yılanı konsoldan ayıran oyuncu, ne yazık ki konsolunu kaybetti. Çünkü yanan yılanın derisi anakart çiplerinin üzerine öylesine yapışmış ki ayırma esnasında pinler zarar gördü.

   Ufacık delikten girmiş

   Biraz zorlanan hafızanın ardından, aylar öncesinde konsolun masa üzerinden yere düştüğünü ve köşesinde ufak bir kırık oluştuğunu hatırladı. Kırığın boyutu küçük olduğundan ve konsolun çalışmasına herhangi bir engel teşkil etmediğinden dolayı kırığın onarımını yaptırmadığını söyleyen genç, yeni bir konsol almak için elektronik marketlerin yolunu tuttu.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.