Prisma’ya Video Güncellemesi Geldi

   Fotoğraf düzenleme alanında piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Prisma için yeni güncellemeler devam ediyor.

   Prisma’ya Video Güncellemesi Geldi

   Kullanıcıların fotoğraflarını farklı efektler ve filtreler ekleyerek çok daha değişik görüntüler elde etmesini sağlayan Prisma bu özellikleriyle birlikte piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek bir ilgi görüyor. Kullanıcıların yağlı tablo ya da farklı efektler uygulayabileceği fotoğraflarını oldukça başarılı bir şekilde hazırlanması uygulamanın günden güne daha popüler bir hale gelmesini sağlarken uygulama için yeni bir güncellemenin daha yapıldığı belirtildi.

   Yeni güncelleme geldi

   Sunulan yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların artık uygulamada sadece fotoğraflar için değil videolar için de destek alması mümkün olacak. Bu açıdan kullanıcılar artık videolarında da çeşitli düzenlemeler yaparak daha kişiselleştirilmiş görüntüler elde edebilecek. Video desteğinin sunulması pek çok kullanıcı için cazip bir seçenek yaratmış durumda. Öyle ki özellikle farklı efektli videolar oluşturmak isteyen kişiler ek bir uygulamaya gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarını direkt Prisma üzerinden giderebilecek. Telefon kullanıcılarının bundan sonraki süreç içerisinde video için de en büyük destekçilerinden bir tanesi Prisma olacak.

   Güncelleme indirilebilir

   Hem iOS hem de Android için desteklenecek video düzenleme böylece kullanıcıların işletim sistemi önemi olmaksızın yeni düzenlemeden yararlanmasını sağlayacak. Düzenleme için güncellemeleri tüm kullanıcılar tarafından alınabileceği de belirtilirken şu anda başlangıç aşaması olduğu için sadece 15 saniyelik videolara kadar destek verileceği belirtildi. Fakat önümüzdeki dönemlerde bu saniyenin daha da artırılması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.