Portatif Bose Kulaklık SoundLink Micro Satışa Çıktı

   Bose son dönemde oldukça başarılı ürünler çıkardı ve son ürünü portatif Bose kulaklık SoundLink Micro şu an satışta.

   Portatif Bose Kulaklık SoundLink Micro Satışa Çıktı

   Bose son dönemde oldukça başarılı ürünler çıkararak adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma bu ayın başında en küçük taşınabilir Bluetooth hoparlörü SoundLink Micro’yu duyurmuştu. Şimdi ise beklenen ürün satışa çıktı ve henüz ön sipariş vermeyenler 109.95 dolar karşılığında satın alabiliyorlar.

   SoundLink Micro sanal asistanlarla beraber çalışıyor

   Elbette SoundLink Micro’nun en büyük avantajı aşırı derecede küçük olması. Bunun yanında IPX7 koruma sertifikasına ve geniş batarya ömrüne de sahip. Ayrıca hoparlörün ses girişiyle doğrudan telefondaki Siri veya Google Assistant’a bağlanmak da mümkün.

   Cihazda bulunan IPX7 sertifikası su geçirmez özellik getirirken, Bose’a göre SoundLink Micro silikon lastiklerle kaplandı ve bu sayede içindeki teknolojiye de dışarıdan temas sağlanmıyor. Bu da pek fazla hoparlör üreticisinin ulaşabildiği bir nokta değil.

   Daha da ötesi, hoparlör tamamen mobil olması amacıyla tasarlandı. Böylece kayışla bisiklet, sırt çantası ya da aklınıza ne gelirse, üzerine SoundLink Micro’yu takabiliyorsunuz. Üstelik içinde özel tasarlanmış bir güç çevirici ve silikon pasif radyatörler olduğu için, bu boyutlarda hiçbir hoparlörün ulaşamadığı ses kalitesine sahip.

   SoundLink Micro ile 6 saat aralıksız müzik dinleyin

   Elarak, SoundLink Micro kullanıcıların hoparlör aracılığıyla arama almasını da sağlıyor. İçindeki batarya küçük gibi gözükse de 6 saat aralıksız müzik çalabiliyor. Ayrıca micro-USB portu ve 9 metrede aktif kablosuz bağlantısı var.

   Bose SoundLink Micro’yu Android ya da iOS akıllı telefonlara bağlamak için Google Play Store veya App Store üzerinden Bose Connect uygulamasını indirmek gerekiyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.