Pokemon GO Android Wear’a Gelecek mi?

   Pokemon GO iOS sonrasında Android Wear’a gelecek mi? İşte konuyla ilgili son detaylar.

   Pokemon GO Android Wear’a Gelecek mi?

   Pokemon GO adı verilen oyun, piyasaya sunulduktan sonra büyük bir ilgi görürken, oyun kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncu tarafından indirilmişti. Geçtiğimiz günlerde açıklanan son rakamlarda sadece Android cihazlarda 10 milyon indirme barajını geçtiği açıklanan oyun, üstelik kısıtlı bölgelerde oynanabiliyor. Bu açıdan her gün oynanabilir alanları daha da arttırılan oyun son Apple tanıtım ile birlikte Apple Watch adı verilen cihazlar için uyumlu hale gelmişti.

   Watch OS’ta Pokemon GO keyfi başladı!

   Pokemon GO için yapılan yeni düzenlemeler sonrasında watchOS ile uyumlu hale getirilen oyun, kişilerin akıllı saatleri üzerinden de oyunu oynamasını sağlıyor. Bu bakımdan Pokemon GO oynamayı isteyen ve Android Wear işletim sistemine sahip bir saate sahip olan kişilerde de beklenti oluşmuş durumda.

   Pokemon GO Android Wear’a gelecek mi?

   Piyasadaki tüm bu beklentilere rağmen şu anda resmi olarak yapılan bir açıklama bulunmuyor. Bu nedenle Android Wear konusunda kesin olarak bir açıklama yapabilmek de mümkün değil. Fakat gelen bilgilerde Pokemon GO için bir güncellemenin daha yapılacağı düşünülüyor. Bu bakımdan Apple Watch sonrasında diğer akıllı saatlerde de Pokemon GO oynanmaya başlanacak. Android için Pokemon GO desteğinin verilecek olması oyunun daha fazla kişi tarafından oynanmasını sağlarken, aynı zamanda oyunun kolay bir şekilde oynanmasına da imkân verecek. Bu açıdan Pokemon GO güncellemesi pek çok kişi tarafından bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.