Playstore ile Adil Kullanım Kotasını Kaldırabilirsiniz!

   Türk Telekom tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan Play Store’da adil kullanım kotası konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

   Playstore ile Adil Kullanım Kotasını Kaldırabilirsiniz!

   Son dönemlerin en çok ilgi çeken oyun platformlarından bir tanesi Play Store olurken Türk Telekom tarafından yönetimi gerçekleştirilen Play Store için oldukça önemli bir karar alındı. Konu ile ilgili yapılan basın açıklamalarında adil kullanım kotası konusunda Play Store üyelerine özel seçeneklerin ve imkanların sunulacağı belirtilirken bu kapsamda sadece Kasım ayına yönelik değil, diğer aylarda da farklı kampanyaların ve fırsatların tekniklerini sunulacağı belirtildi.

   Adil kullanım kalkıyor!

   Yapılan açıklamalarda Kasım ayına yönelik önemli bir güncellemenin gerçekleştirileceği belirtilirken bu güncelleme kapsamında kullanıcılar Play Store üzerinden yapacakları 100 TL üzeri alışverişlerde Kasım ayında adil kullanım noktasını sınırsız hale getirecek. Bu bakımdan internet üzerinden oyun alışverişi yapan kişiler için en cazip internet sitelerinden bir tanesi Play Store olurken kullanıcıların belirtilen limiti geçmesi dahilinde cazip bir tekliften de yararlanması mümkün olabilecek.

   Play Store gelişiyor

   Üstelik Play Store için geliştirilen özel bir alt yapısı sayesinde kullanıcılar nakit ödeme yapmaya gerek kalmadan fatura ile birlikte oyunların bedelini ödeyebiliyor. Bu açıdan kolay bir şekilde oyunların satın alınabilmesi de yine Türk Telekom tarafından sağlanmış durumda. İnternet üzerinden yapılacak oyun alışverişlerinde kullanıcıların hat sahibi üzerinden üyelik oluşturması ve bu üyelik ile Play Store üzerinden alışveriş yapması da son derece önemli nokta. Öyle ki yapılan alışverişlerin herhangi bir abonelik ile birleştirilmesi ya da eşleştirilmesi mümkün olmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.