Playstation 4 Neo Eylül Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak

   Tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği teknoloji harikası Playstation 4 Neo çıkış tarihi üretici firması olan Sony tarafından belirlendi ve davetiyeleri dağıtılmaya başladı.

   Playstation 4 Neo Eylül Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak

   Playstation 4 Neo çıkış tarihi ne zaman?

   Efsanevi Matrix filminden esinlenerek kod adı Neo olacak olan yeni Playstation 4 oyun konsolu ile ilgili tüm detayları önümüzdeki ay öğrenebileceğiz.  Sony Playstation 4 Neo tanıtım toplantısı davetiyelerini basın üyelerine ulaştırmaya başladı. Buna göre New York Playstation Theater’da 7 Eylül ‘de ABD doğu saati ile saat 3′ te yapılacak olan tanıtım şimdiden meraklılarını heyecanlandırmaya yeterli oldu.

   Playstation 4 özellikleri nedir?

   Playstation 4 Neo hakkında sızıntılar çok fazla olmamakla beraber Xbox ve One S gibi ultra bir HD Blu-ray sürücüsüne sahip olup olmadığı merakla cevap bulmayı bekleyen biz özellik. Sony şirketi herhangi bir iş bölümü ya da Playstation 4 Neo hakkında yeni bir özellik olduğunda bunu bildireceklerini belirtti. Buna rağmen söylentiler içerisinde daha hızlı PPU ve GPU yani işlemci ve grafik işlemcinin yanı sıra Playstation 4 Neo daha yüksek bant genişliği ve 4K çıkış özelliklerine sahip olacak. Playstation 4 Neo 4K özellikleri ile tam bir oyun dehası olması bekleniyor. Playstaton 4 Neo daha önceki serilere göre 1080p çözünürlüğü geçmesi bekleniyor. Playstation 4’ün fiziksel olarak daha küçük bir cihaz ile gelmesi beklenen kesin özelliklerden biri.

   Sony şirketinin Playstation hakkındaki sızıntılarına göre iki modelinde piyasada olacağı duyuldu. Yeni konsol diğer serilere göre biraz daha pahalı olacak gibi görünüyor. Çıkacak olan oyunların hepsi şu anda piyasada olan ve çıkacak olan modeli de destekleyecek. Yani mevcut olan konsollarınızın modası henüz geçmemişe benziyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.