Pixel Ailesiyle Google Andromeda Geliyor!

   Android işletim sistemi ile milyonlarca telefonda yer alan Google, yeni işletim sistemi ile birlikte piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor.

   Pixel Ailesiyle Google Andromeda Geliyor!

   Bugüne kadar mobil sektörün en çok konuşulan ve tercih edilen işletim sisteminin yaratıcısı olan Google, Android işletim sisteminin yanı sıra yeni bir işletim sistemini daha devreye sokacak. Konu ile ilgili elde edilen bilgiler de Android ve Chrome adı verilen iki işletim sisteminin karıştırılmasıyla elde edilen Andromeda adlı yeni bir işletim sisteminin daha piyasaya sunulacağı belirtilirken önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlarda hem işletim sistemi hem de ilk defa bu işletim sistemini kullanacak telefonlar görücüye çıkarılacak.

   4 Ekim’de tanıtılacak!

   Andromeda ve Google tarafından üretimi gerçekleştirilen Pixel marka telefon ailesi önümüzdeki günlerde resmen piyasaya sunulacak. Google tarafından yapılan açıklamalarda 4 Ekim tarihi itibariyle yeni modellerin piyasaya sunulacağı belirtilirken şimdiden 4 Ekim için büyük bir beklenti de yaratılmış durumda.

   Yeni işletim sisteminin Android işletim sistemine göre hangi farkları ve özellikleri içereceği merak edilirken bundan sonraki süreç içerisinde amiral gemisinin hangi işletim sistemi olacağı da toplantıda açıklanacak. Bu bakımdan kullanıcılar için yeni bir sistem daha geliştiren Google hem piyasadaki gücünü arttıracak hem de önemli bir rakibi kendi içinde yaratmış olacak.

   Android 7.1 tanıtılabilir

   4 Ekim’de yapılacak etkinlikte yeni cihaz ve işletim sisteminin yanı sıra Android 7.1 versiyonun da tanıtılması bekleniyor. 4 Ekim’de adeta gövde gösterisi yapacak olan Google, pek çok farklı yenilik ile kullanıcılara sürprizler yapacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.