Panasonic’ten 3 Tane Lumix Kamera Geldi

   Panasonic tarafından yapılan son tanıtımlarda 3 yeni Lumix görücüye çıkarıldı.

   Panasonic’ten 3 Tane Lumix Kamera Geldi

   Kamera sektörünün önemli markalarından olan Panasonic, yaptığı tanıtımlar ile sektöre iddialı bir giriş yaptı. Panasonic tarafından yapılan açıklamalarda 3 yeni modelin yüksek özelliklerde olduğu ve kişilerin mevcut teknolojik şartlarda pek çok ihtiyacını giderebileceği açıklanırken, tanıtımdaki modeller oldukça ilgi gördü.

   Fuarda yeni modeller görücüye çıktı

   Panasonic Photokina 2016 fuarında görüntülenen yeni kameralar, 3 farklı seçenek sayesinde işler için en uygun modele sahip olunmasını da sağlıyor. Üstelik 4K video desteği ile görüntü kalitesinin de arttırıldığı cihazlar oldukça üstün bir performans sunuyor.

   Lumix G85

   Tanıtımı yapılan modellerden bir tanesi Lumix G85 oldu. 16 MP’lik sensörünü, görüntü dengeleme sistemi bulunan cihaz, 4K videoda oldukça etkileyici sonuçlar çıkarıyor. Cihazın tasarımı da oldukça farklı ve özel durumda.  3 inçlik bir LCD ekran üzerinden yönetimin sağlandığı açıklanırken, cihazın satış fiyatı 999 Dolar.

   Lumix LX10

   Tanıtımlarda yer alan diğer bir cihaz ise Lumix LX10. Lumix LX10 ile birlikte görüntü kalitesinde daha da iyileştirme yapıldığı görülüyor. 20 MP’lik sensörü bulunan cihaz, 24-72 odak uzaklığı ile ihtiyaçlara yönelik ayarlamaları da mümkün kılıyor. 4K video desteği olan cihazda 3 inçlik bir LCD ekran yer alıyor. Ekranın 180 derece dönebilmesi de bu konuda kolay kullanım sağlıyor. Lumix LX10 fiyatı ise 699 Dolar.

   Lumix FZ2500

   Tanıtımdaki son cihaz ise Lumix FZ2500 oldu. 20x optik zoom özelliği ile dikkat çeken cihazda 16 lens elemanı mevcut. 20 MP’nin yer aldığı Lumix FZ2500, saniyede 12 kare çekebiliyor. Cihazın fiyatı is e 1199 Dolar.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.