Panasonic Telefon Bataryalarını Büktü!

   Gelecek yıllarda telefonların bükülebilir yapıda olması beklenirken bu alandan önemli bir çalışma gerçekleştirildi.

   Panasonic Telefon Bataryalarını Büktü!

   Telefonların geleceğine yönelik yapılan değerlendirme ve tahminlerde bükülebilir telefonların piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor. Her ne kadar somut olarak çalışmalar yapılmamış olsa da ilerleyen yıllarda bu konuda ciddi değişikliklerin yapılması ve telefon kullanımı konusunda kişilerin pek çok alışkanlığının değiştirilmesi bekleniyor.

   Panasonic’ten önemli bir hamle

   Panasonic tarafından tanıtımı bükülebilir bataryalar ise adeta geleceğin telefonlarının habercisi olarak görülüyor. Öyle ki Panasonic geliştirdiği yeni pil teknolojisi ile birlikte bükülebilir ve estetik bir yapıya sahip batarya tasarımı gözler önüne seriliyor. Marka tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte pil esnek bir yapıda olmasının yanında bükülme gibi durumlara karşı esneklik kazandığı ve böylece bataryaların patlamayacağı da ifade edildi. Bu açıdan geliştirilen pil teknolojisi sadece bükülebilir telefonların geliştirilmesi için değil aynı zamanda güvenlik açısından da önemli bir avantaj sağlayacak.

   Pil teknoloji gelişiyor!

   Geliştirilen pil teknolojisi için şu anda farklı testlerin gerçekleştirildiği belirtilirken yapılacak testler ile birlikte stabil hale getirilecek olan pil teknolojisi böylece kullanıma sunulabilecek. Bataryanın kullanıma sunulması ile birlikte pek çok markanın Panasonic ile bu konuda iş birliğine gitmesi bekleniyor. Bu açıdan geleceğin teknolojilerinden olan bükülebilir telefonlar da çok daha yakın bir tarihte kullanıma sunulabilir gibi duruyor. Geleceğin telefonları için bu bakımdan geliştirilen yeni pil, büyük bir önem taşıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.