Panasonic Lumix GH5 ile 4K’yı Getiriyor!

   Panasonic Lumix GH5 adı ile yeni bir ürün hazırlığını yapan Panasonic, 4K çözünürlükle piyasaya giriş yapacak.

   Panasonic Lumix GH5 ile 4K’yı Getiriyor!

   Kamera sektörünün en önemli markalarından birisi olan Panasonic, yeni modeli ile oldukça iddialı. Profesyonel bir çözüm için Panasonic Lumix GH5 modelini oldukça üstün özelliklerle donatan marka, yeni modelinin prototipi ile fuara katıldı.

   Photokina 2016 fotoğrafçılık fuarında yer alan Panasonic, prototipiyle bile ilgi görürken, piyasaya sunulacak Panasonic Lumix GH5 modelinin büyük bir ilgi görmesi de beklenti haline geldi. Zira özellikleri ve tasarımı ile oldukça başarılı olan Panasonic Lumix GH5 ¸bu bakımda markanın en önemli cihazlarından birisi olmaya şimdiden aday.

   Amiral gemileri yarışacak

   Photokina 2016 fotoğrafçılık fuarında farklı markalar tarafından yapılan tanıtımlar ile birlikte sektördeki çıtanın daha da arttırıldığı ve rekabetin de daha kızıştığı görülürken, Panasonic Lumix GH5 modeli ile birlikte Panasonic, tüm rakiplerini zorlayacak bir adım attı. 4K video konusunda ciddi bir gelişmenin yaşandığı Panasonic Lumix GH5 modeli, başarılı ve yüksek performansı ile profesyonellere cazip bir çağrı yapıyor.  Panasonic Lumix GH5 için yapılan açıklamalarda modelin 2017 itibari ile kullanıma sunulacağı açıklandı. Fakat bu konuda net bir tarih paylaşılmadı.

   Panasonic Lumix GH5 teknik özellikleri neler?

   Piyasadaki pek çok kameraya göre farklı ve üstün özellikleri bulunan Lumix GH5 için söylenebilecek ilk şey saniyede 60 kare hızında 4K video desteğinin olması. Bu bakımdan görüntüde kayıp olmadan üstün bir performans sunuluyor. 18MP çözünürlüğünde sensörü ile gelen cihazda seri çekimlerde 8 kare/saniye hızı dahi yakalanabiliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.