Panasonic Ağır İş Tableti Üretti!

   Panasonic tarafından üretilen tam dayanıklı Android tabletler, ağır işlerde kullanılmak üzere pazara sürülecek.

   Panasonic Ağır İş Tableti Üretti!

   Teknolojinin giderek büyümesi nedeniyle yüksek özellikli akıllı cihazların gelişmesi kaçınılmaz hale geldi. Bunun yanı sıra tasarımıyla da ses getiren teknolojiler, gelişim gösterdiği oranda zarafeti de beraberinde getiriyor. Haliyle ağır işler için kullanılan teknolojinin de farklı olması gerekiyor.

   Çok dayanıklı

   Teknolojiye gerçekten ihtiyacı olan sanayileşme için özel üretim tabletlerin geliştirildiğini belirten Panasonic firması, tabletlere verdiği özelliklerle takdir topladı. İlk olarak Avrupa’da bulunan otomobil üreticileri için piyasaya sürülecek olan Panasonic tabletler, tam bir dayanıklılık abidesi. Geleneksel tabletlere göre tasarımı pekte kaba durmayan tabletlerin özellikleri ise göz kamaştırıyor.

   Özellikleri iyinin de üstünde

   Toughpad isimli tabletlerde hem iç hem dış mekânda net görüntüler alabilmeniz için 1920×1200 çözünürlükle donatan yapımcı, tabletinizi yağmur altında veya ıslak ortamlarda kullanabilmenize de imkan veriyor. Kullanıcı tarafından kolay çıkarılabilir bataryası sayesinde de vardiyalı sistemde bile işlerinize aksamaya uğramadan devam edebilmeniz mümkün. Tek bataryası 9 saat kesintisiz enerji sürerken bu süre zarfında diğer bataryayı şarj etmeniz sadece 3 saat sürüyor. Ayrıca -10 ve +50 derece sıcaklıklara kadar sıkıntısız çalışmasını sürdürebilen Toughpad, maden sektöründe de kullanılabileceğine işaret ediyor.
   Teknoloji harikasına sahip olmak içinse, yetkililer Temmuz ayını işaret etti.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.