Opera VPN Özelliği Masaüstüne Geldi

   Opera tarafından tarayıcıya eklenen VPN artık masaüstü versiyonuyla da kullanımda.

   Opera VPN Özelliği Masaüstüne Geldi

   Son dönemlerde tarayıcısına eklediği yeni ve farklı özellikler ile dikkatleri üzerine çeken Opera, Opera VPN özelliği ile masaüstünde de kullanıma sunuldu. Yapılan resmî açıklama ile birlikte kişilerin ücretsiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabileceği açıklanırken, kararlı olarak yayınlanan sürümde kişilerin 5 farklı lokasyon üzerinden seçim yapabilmesi mümkün. Bu bakımdan büyük bir kolaylık ve VPN konusunda işleri basit hale getirecek olan Opera VPN sayesinde kişiler farklı lokasyon seçimleri yaparak ihtiyaçlarını giderebilecek.

   Üstelik 256-bit AES şifreli bağlantı ile hizmet sunan Opera VPN, herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretsiz bir şekilde herkesin kullanımına sunulmuş durumda. Bu açıdan kişiler Opera VPN uygulaması ile birlikte Amerika, Singapur, Kanada, Hollanda ve Almanya’da bulunan sunucular üzerinden anonim bir şekilde surf yapılabilecek. Güvenli internet konusunda VPN kullanımı giderek artan bir ihtiyaç olurken Opera VPN ile birlikte sektörde önemli bir alternatif de yaratılmış durumda. Üstelik piyasada bu alanda hizmet veren pek çok uygulamaya göre de gelişmiş özeliklere sahip olan Opera VPN, bu açıdan da fark yaratmayı başarmış durumda.

   Tarayıcılarla uyumlu!

   Opera VPN Safari ve Chrome başta olmak üzere tüm tarayıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Bu bakımdan kişilerin uyum sorunu yaşamadan Opera VPN kullanabilmesi de mümkün. Üstelik Opera VPN ile birlikte kişilerin sitedeki reklamları engellemesi de mümkün.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.