Opel Mokka ile Geliyor!

   Türkiye pazarının en önemli markalarından birisi olan Opel, yeni bir modeli ile Türkiye pazarına da giriş yaptı. Yeni modelin adı Mokka olurken Mokka X fiyatı ve özellikleri ile haberimizde.

   Opel Mokka ile Geliyor!

   Türkiye’de en çok ilgi gören markalardan bir tanesi Opel olurken bugüne kadar piyasaya sunulan pek çok farklı otomobil modeli yüksek satış rakamlarına ulaştı. Kullanıcıların Opel markasına gösterdiği Sevgi daha farklı modellerinde piyasaya sunulmasına sağlarken bugüne kadar yapılan satışlardan elde edilen sonuçlar marka adına oldukça tatmin edici durumda. Bu bakımdan Türkiye pazarına özel modelleriyle de girmekten kaçınmayan Opel yeni bir modeli daha piyasaya sokma kararı aldı.

   Mokka Türkiye’de

   Benzinli ve dizel seçenekleri ile sunulan araç iki farklı versiyon ile kullanıcılara sunulacak. Araç için benzinli modellerde 73 bin 600 TL’den etiket fiyatları başlarken dizel modeller de bu rakam biraz da artış göstermiş durumda. Dizel modellerini almak isteyen kişiler 88 bin TL’den başlayan etiket fiyatlarını karşılamak durumda.

   Aradaki fark fazla!

   Benzin ve dizel modeller arasında yüksek bir fiyat farkının olması da otomobil için en büyük handikaplardan birisi olarak görülüyor. Şanzıman seçenekleri ve motor seçenekleriyle farklı versiyonların hazırlandığı yeni araç modeli 102 bin 900 TL’ye kadar çıkan etiket fiyatlarına sahip durumda.

   Piyasaya sunulan yeni modelini yüksek ilgi görmesi beklenirken benzinli ve dizel seçeneklerini araçların versiyonlar ise şöyle;

   Benzinli seçenekler:

   · 1.6 115 HP FWD Start&Stop

   · 1.4 140 HP AT FWD

   · 1.4 140 HP MT FWD S&S

   · 1.4 140 HP MT AWD S&S

   · 1.4 152 HP AT AWD S&S

   Dizel seçenekler:

   · 1.6 136 HP AT FWD

   · 1.6 136 HP MT FWD

   · 1.6 136 HP MT AWD

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.