Online E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Alma İşlemleri

   Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili işlemlerinizi artık e-devlet adresinden kolayca yapabilir, SGK işlemleri ile ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere kolayca ulaşabilir, Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

   Online E-Devlet SSK Hizmet Dökümü Alma İşlemleri

   Resmi internet sitelerinin ve resmi işlemlerin karmaşıklığını azaltmaya yönelik geliştirilen bu site sayesinde SSK hizmet dökümü başta olmak üzere tüm SGK sorgulama ve SSK sorgulama işlemlerini nereden ve nasıl yapacağınızı, hizmet dökümlerinizi nasıl görüntüleyeceğinizi öğrenebilir ve bu sayede işlemlerinizi daha kolay ve daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Çalışıyor olun olmayın, her daim ihtiyaç olan sigortalılık sorgulama, SGK sorgulama ve SSK sorgulama işlemleri e devlet.net ile çok daha kolay. İsteğe bağlı sigortanıza dair dökümleri buradan takip edebilir, çalışıyorsanız sigortanızın düzenli ödenip ödenmediğini takip edebilirsiniz. Emeklilik gününüzü ve emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı hesaplayabilirsiniz.

   Hizmet dökümü nasıl alınır?

   Kişilerin SSK sorgulama yaparak sigorta takibi yapabilmesi için ilk olarak SSK hizmet dökümünün alınması gerekmektedir. Hizmet dökümü için e-devlet üyelik girişi yapıldıktan sonra online olarak SGK hizmet menüsü altında yer alan hizmet dökümü seçeneklerine tıklanmalıdır. Hizmet dökümü seçeneklerinde kişilerin sigorta açılış tarihi itibari ile tüm sigorta bilgileri yayınlanmaktadır.

   Bu bakımdan yukarıda belirtilen tüm detaylar tek bir sayfa üzerinden öğrenilebilir durumdadır. Sizler de online olarak bu konuda işlem yapabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kişilerin SGK mevzuatları ve düzenlemeleri hakkında da bilgi alabilmesi mümkündür. Bu tür durumlarda da SGK resmi internet sitesine giriş yapılması gerekmektedir.

   SGK internet sitesi

   Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili tüm başvurular hakkında da burada bilgi sahibi olabilirsiniz. İsteğe bağlı giriş formu, sigortalı işe giriş bildirgesi, genel sağlık sigortası giriş bildirgesi gibi sürekli lazım olan formlar hakkında bilgileri de bu adreste bulmanız mümkün.

   SGM ile olan işlemlerinizi kolay ve hızlı gerçekleştirmenizi sağlayan bu adres ile aylık düzenli takiplerinizi ve sorgulamalarınızı yaparak sonradan mağdur olma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. E-devlet ve SGK ile emekliliğinize ve sigortanıza sahip çıkın, garantiye alın.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.