OnePlus 5T Fiyatı Ne Kadar Olacak?

   OnePlus 5T önceki model OnePlus 5’den daha pahalı olacak mı? OnePlus 5T’de ne kadar fiyat artışı olacak?

   OnePlus 5T Fiyatı Ne Kadar Olacak?

   OnePlus 5T ile ilgili ilk söylentiler çıkmaya başladığından beri hepimizin aklında birkaç soru dönüp duruyordu: ne tip donanım geliştirmeleri olacak ve fiyatta artış yaşanacak mı? Bunlara da yavaş yavaş yanıt almaya başlıyoruz.

   Her OnePlus’ta fiyat artışı yaşandı

   İlk OnePlus One 299 dolar gibi muazzam bir fiyatla satışa sunulmuştu fakat her yenilenen modelde ufak artışlar yaşanmıştı. Sonunda da OnePlus 5 479 dolar fiyat etiketiyle çıkmıştı fakat bu dahi günümüz akıllı telefon dünyasında fazla ucuzdu çünkü cihazın donanım seviyesi gerçekten başarılıydı.

   Geçen yıl çıkan OnePlus 3T modelinde ise asıl cihazın üzerine 40 dolar ekleme yapılmıştı ve aynı miktar OnePlus 5T’de de bekleniyor. Dün çıkan söylentilerde fiyat artışı yaşanmayacağı söylense de Twitter üzerinden açıklama yapan şirket CEO’su Pete Lau tersi yönde ifadeler kullandı.

   OnePlus 5T fiyatı için resmî açıklama Twitter’dan geldi

   Pete Lau, Twitter’da akıllı telefonların giderek daha iyi hâle geldiğini fakat fiyatların da buna göre arttığını dile getirdi. Cümlesini ise OnePlus hayranlarının yeni telefondan epey memnun kalacağının sözünü vererek bitirdi.

   Kısacası, OnePlus CEO’su gayet bariz bir ipucu verdi ve ufak fiyat artışı yaşanabileceğini dile getirmiş oldu. Fakat yine de eminiz ki OnePlus 5T 600 dolar sınırını geçmeyecek ve bu bile günümüz amiral gemisi cihazlardan çok daha ucuz olmasını sağlayacak.

   Özellikle Samsung, Apple gibi markaların benzer telefonları 1000 dolar civarı fiyatlarla çıkardığını düşünürsek, OnePlus’ın Türkiye’de olmamasından ötürü yine üzüntü duyacak gibiyiz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.