Nvidia Turing Ne Zaman Çıkacak?

   Nvidia Turing ekran kartlarının çıkış tarihi; 2018 Temmuz – Ağustos arasında olacak.

   Nvidia Turing Ne Zaman Çıkacak?

   Yeni nesil Nvidia ekran kartları için üç isim bulunuyor; Volta, Ampere ve Turing. Bunların arasında Turing’in tüketici sınıfında olacağı düşünülürken, 10 serisi Pascal mimarisinin yerine geçecek.

   Nvidia Turing ekran kartları PC oyuncuları için hazırlanıyor

   Geçmişte Nvidia’nın Maxwell’den Pascal’a olduğu gibi ekran kartı serileri arasında önemli sıçramalar yaptığına şahit olmuştuk. Nvidia’nın 11. nesil ekran kartı serisinin de daha etkili olacağını ve PC oyunculuğunu tek bir ekran kartında 4K, 60fps seviyesine çekeceğini düşünüyoruz.

   Oyuncular için üretilecek olan Turing serisi ekran kartları endüstrinin önemli kaynaklarının verdiği bilgilere göre en erken yaz aylarında çıkacak. Nvidia Turing ekran kartları muhtemelen 2018 Temmuz ayında ya da biraz daha ilerisinde satışa sunulabilir. Çeşitli kaynaklar, yeni GeForce ekran kartlarının toplu üretiminin de Haziran ayı ortalarında başlayacağını söylüyor.

   Nvidia Turing ekran kartlarının çıkış tarihini bekleyenlerdenseniz daha erken bir tarih söz konusu değil.

   Nvidia Turing fiyatı hakkında henüz net bilgi yok

   Bu bilgiler eşliğinde, Ağustos ayındaki Gamescom fuarında Nvidia’nın büyük duyuruyu yapmasını bekleyebiliriz.

   Peki Nvidia Turing’in fiyat aralığı nasıl olacak? Özellikle kripto para çılgınlığının başladığı günümüzde, ekran kartı fiyatları da ciddi ölçüde arttı. Dolayısıyla Turing için net bir tahmin yapmamız mümkün değil fakat büyük ihtimalle pek ucuz olmayacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.