Normal Yüzük Fiyatına Gelen Akıllı Yüzükler!

   Giyilebilir teknolojiye her gün bir yenisinin daha eklendiği bu dönemde, ufacık yüzükleri bile teknoloji harikasına çevirdiler. Üstelik çok pahalı değil.

   Normal Yüzük Fiyatına Gelen Akıllı Yüzükler!

   Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz teknoloji harikası akıllı ayakkabıların ardından akıllı yüzükler piyasaya düştü. Birçok özelliğe sahip olan bu yüzükler teknolojik olarak donanımlı olmasına rağmen, pırlanta kadar pahalı da değil.

   NFC şart

   Cep telefonunuzda bulunan NFC özelliğini kullanarak bağlantı kurabildiğiniz akıllı yüzükler, NFC özelliği bulunmayan cihazları maalesef desteklemiyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan akıllı yüzükler, 1.8 mm genişliğe sahip. Yüzüğün üzerinde pırlanta imitasyonu olan zirkon taş bulunuyor. Birçok çeşidi bulunan yüzüklerin piyasada dolanan en güzel markası ise Timer 2.0 modeli. IP68 Sertifikasına sahip olan bu yüzükler, su geçirmez özelliğine sahip olması nedeniyle günlük kullanımda büyük kolaylıklar sağlıyor. Android marketlerden indirdiğiniz NFC TOOLS isimli uygulamayla birlikte yüzüğü telefonunuza dokundurduğunuz anda eşleşme sağlanıyor.

   Hızlı erişim

   Uygulama içerisinden belirlenen fonksiyonu kaydettiğiniz ve ardından yüzüğü telefona dokundurduğunuz anda o işlemi yapıyor. Bu işlemlere video izleme, makale okuma, uygulama açma, müzik açma, sosyal medyaya girme vb. dahil. Bu özellikleri zaten yapabilirim, ne gerek var diyorsanız eğer, telefonunuzu ışık hızında sessize alma ya da kamerasına girme fonksiyonları için kullanabilirsiniz.

   Çok pahalı değil

   Fiyat olaraksa ülkemizde 100-120 Türk Lirası civarındayken, yurtdışından (Çin’den) getirttiğiniz takdirde 30 Türk Lirası gibi bir ücrete akıllı yüzük sahibi olabilirsiniz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.