Netflix Türkiye’ye Özel Türkçe ve İndirimli Geldi!

   Türkiye pazarına da giriş yapan Netflix Türkiye pazarına hem Türkçe hem de indirimli fiyatlar ile giriş yaptı.

   Netflix Türkiye’ye Özel Türkçe ve İndirimli Geldi!

   Türkiye’de yer alma kararını 2015 yılında alan ve 1 yıllık hazırlık sürecinin ardından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile birlikte piyasaya giriş yapan Netflix, Türkiye’de Türkçe dili ile hizmet verecek. Kullanıcıların bu bakımdan herhangi bir zorluk yaşaması beklenmezken, fiyatlarda da indirime gidilmesi büyük bir sevinç yarattı.

   Netflix fiyatları indi!

   Ocak 2016’da hizmete açılamasına rağmen Türkçe olarak tamamen yenilendiği ve tüm kullanıcılara dil sorunu olmadan yayın hizmeti verebileceği açıklanan Netflix, piyasadan oldukça umutlu. Türkiye’deki yerli yapımların da Netflix’e dahil edilmesi ile birlikte kullanıcılara daha fazla seçeneği sunulacağı öğrenilirken, konuyla ilgili yapılan resmî açıklamalar Netflix kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Reed Hastings’ten gelmişti. Türkiye’deki dizi ve film sektörünün yakından takip edildiğini belirten Reed, bu bakımdan yeni anlaşmalar ile birlikte kullanıcılara iyi bir Türkçe arşivi de sunacaklarını söyledi.  Üstelik dünya genelinde popüler olan pek çok içerik, Türkçe altyazı seçenekleri ile birlikte Netflix’te yer alacak.

   Hangi yapımlar Türkçe altyazılı olacak?

   Netflix’te yer alacak önemli diziler ve yapımlar ise şöyle; House of Cards, Stranger Things, Narcos, The Get Down, Marvel’s Daredevil ve Jessica Jones gibi tüm dünyada sevilen Netflix dizileri, Making a Murderer, Winter on Fire ve Chef’s Table gibi ödüllü belgeselleri, The Do-Over ve Ridiculous 6. üstelik bu içerikler hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublaj seçenekleri ile gelecek. Üstelik Netflix fiyatlarında da indirime gidilerek, yüzde 17’lere varan bir indirim uygulandı. Minimum 15,00 TL olan paketler, maksimum 39,99 TL’den satılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.