Microsoft’tan Yeni Windows 10 Güncellemesi

   Microsoft tarafından Windows 10 için güncellemelere devam edilirken, yeni güncelleme ile birlikte geliştirmeler sürdürüldü.

   Microsoft’tan Yeni Windows 10 Güncellemesi

   Microsoft bugün kadar Windows 10 için geliştirmeleri hızlı bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Marka tarafından yapılan açıklamalarda yeni bir güncellemenin daha sunulduğu belirtilirken, yeni güncelleme Windows 10 Insider Preview Fast Ring için Yapı 14926 olarak adlandırıldı. Windows 10 işletim sisteminin kullanıldığı cihazlar için sunulan bu yeni güncelleme ile birlikte işletim sisteminde yine pek çok iyileştirme yapıldı.

   İkinci güncelleme için hazırlıklar yapılıyor

   Marka tarafından Ağustos ayında ilk büyük güncelleme yapılırken, ikinci güncelleme için de hazırlıklar sürdürülüyor. Geliştiriciler için yayınlanan güncellemeler ile birlikte yeni özelliklerin test edilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan Microsoft, Windows 10 Yapı 14926 sürümünü Insider Fast Ring kullanıcılarına sunduğu yeni güncelleme ile birlikte büyük güncellemeye bir adım daha yaklaştı.

   Yeni güncellemede neler var?

   Windows 10 Yapı 14926 sürümü ile birlikte pek çok iyileştirme ve güvenlik güncellemeleri yapılırken, bazı önemli geliştirmeler de yapılmış durumda. Açıklamalara göre Microsoft Edge için erteleme özelliği de gelmiş durumda. Aynı zamanda tarayıcı için otomatik şifre girişi gibi yeni özellikler de eklenmiş durumda. Cortana ile daha entegreli bir şekilde çalışmaya başlayan Microsoft Edge, pek çok işlemde asistandan yardım alabilecek şekilde ayarlanmış. Böylece çeşitli hatırlatmalar, bildirim alma gibi özellikler kullanıcıların daha iyi bir deneyim elde etmesini sağlayacak. Önümüzdeki günlerde ilk incelemelerin yapılacağı güncelleme için daha detaylı bilgilere erişmek de mümkün olacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.