Microsoft Office Güncellemesi ile Karanlık Mod Aktif Edildi

   Microsoft Office karanlık mod ve diğer yenilikler için geçerli olan 16.20.0 numaralı güncellemeyi hemen indirebilirsiniz.

   Microsoft Office Güncellemesi ile Karanlık Mod Aktif Edildi

   Bir süredir yeni bir güncelleme üzerinde çalışan Microsoft, Office programları için nihayet yeni sürümü yayınlanmış bulunmakta. Şirketin yoğunlaştığı söz konusu güncelleme, kullanıcıların epeydir bekledikleri karanlık modu beraberinde getiriyor. Yeni MacOS sürümü ile birlikte aktif bir biçimde kullanılmaya başlanan karanlık mod, her geçen gün farklı uygulamalara yayılmaya devam ediyor.

   Office karanlık mod 16.20.0 ile geçerli oldu

   MacOS Mojave işletim sistemi adına geçtiğimiz saatlerde yayınlanan Microsoft Office güncellemesi, sürüm 16.20.0 olarak geçiyor.

   Doğrudan uygulamalara karanlık mod özelliğini ekleyen bu güncelleme, isteğe göre rengin değiştirilmesine imkan tanıyor. Bunun yanında güncellemenin sadece karanlık mod ile sınırlı kaldığı söylenemez.

   Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi Office hizmetlerinin MacOS Mojave ile çok daha uyumlu hale getirildiğini paylaşan Microsoft, kolayca görüntü modunun değiştirilmesine olanak yaratıyor.

   Buna göre Office uygulamalarını kullanırken karanlık moda geçiş yapmak isterseniz ayarlar sekmesi üzerinden doğrudan temayı değiştirebilirsiniz. Tabi bundan önce yeni güncellemeyi Mac bilgisayarınıza kurduğunuzdan emin olmanız gerekiyor.

   PowerPoint için önemli yenilik

   Güncellemenin bir diğer göze çarpan yeniliği ise PowerPoint uygulamasında karşımıza çıkıyor. Buna göre artık iPhone üzerinden çekilen bir fotoğraf, doğrudan PowerPoint dosyasına dahil edilebilecek.

   Kullanıcıya büyük oranda kolaylık yaratan bu durum, sunum düzenleme ve oluşturma gibi noktalarda pratiklik yaratıyor. Ayrıca iOS ve MacOS arasındaki kullanılabilirlik seviyesi de arttırılıyor.

   Microsoft Office karanlık mod ve diğer yenilikler için geçerli olan güncellemeyi hemen indirebilirsiniz. Elbette yeni güncellemeden faydalanmak için lisanslı bir kullanıcı olmanız gerekiyor. Aynı zamanda Mac adına lisanslı Office 2019 için de güncellemenin geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

   Yazılım devi Microsoft, söz konusu güncelleme dahilinde ayrıca çeşitli küçük hataları ortadan kaldırmayı da ihmal etmiyor. Böylelikle ortaya daha stabil Office uygulamaları çıkıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.