Microsoft Office 365’e Yapay Zekâ Desteği

   Microsoft Office uygulamalarının en son versiyonu Microsoft Office 365 olurken Office paketine yapay zeka desteğinin geleceği açıklandı.

   Microsoft Office 365’e Yapay Zekâ Desteği

   Microsoft tarafından geliştirilen ofis yazılım uygulamaları Microsoft Office adı altında satışa sunulurken bu uygulamaların son versiyonu Microsoft Office 365 adıyla yayınlanmıştı. Bugüne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşan ve en çok tercih edilen Office uygulamaları arasında yer alan Microsoft Office 365, Microsoft tarafından yenilenerek güncelleştirilecek.

   Yapılan açıklamalarda bulut tabanlı yapay zekanın sisteme ekleneceği belirtilirken kullanıcılar Microsoft uygulamalarını çok daha kolay bir şekilde kullanma imkânı elde edecek.

   Yapay zekâ entegrasyonu geliyor

   Uygulamalara eklenecek yeni özellikler ile birlikte kişilerin uygulamalarda yapacağı pek çok işlemi çok daha pratik bir şekilde yapacağı açıklanırken projelerde şirket bilgilerinin alınması ya da özel şablonların kolay bir şekilde ayarlanabilmesi yeni güncelleme ile birlikte mümkün olacak.

   Hazır şablonlar sunulacak

   Üstelik yapay zekâ ile birlikte kullanıcılara oluşturulmak istenen içeriğe göre daha önce hazırlanan şablonlar sunulacak. Böylece projelerini sıfırdan yazılması yerine şablonlar üzerinden düzenlenmesi ile birlikte projenin oluşturulması sağlanacak. Yapay zekanın öğrenebilir yapıda olması sayesinde kısa süre içerisinde Microsoft Office kullanıcılarına pek çok konuda önemli bir destek sağlanacak.

   Geliştirilecek

   Şu anda temel özellikleri ile sisteme yapay zekânın eklendiği belirtilirken önümüzdeki günlerde daha farklı güncellemeler ile birlikte sistem güçlendirilecek. Üstelik kullanıcılardan alınan kullanım verileri ile birlikte bu gelişim de hızlandırılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.