Microsoft Holographic geliyor

   Teknoloji devi Microsoft,arttırılmış gerçeklik kapsamındaki çalışmaları sonucu ortaya çıkardığı Holographic’i yakın zamanda kullanıcılarının hizmetine sunacak.

   Microsoft Holographic geliyor

   Yeni ürün Holographic

   Arttırılmış gerçeklik konusundaki çalışmalarıyla dünyanın önde gelen firmalarından olan Microsoft, yeni ürünü Holographic’i kullanıcılarının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz dönemde Pokemon Go, küresel bağlamda çok başarılı bir çıkış yakaladı. Microsoft, bu oyunun başarısında rol alan faktörleri dikkatlice inceledi. Bunun sonucunda, Microsoft kendi çözümleriyle çok yakın zamanda karşımızda olacak.

   Dünya devi Microsoft’un, Windows 10 kullanıcılarına, 2017 yılı başlarında Holographic’i sunması bekleniyor.

   Microsoft, Holographic’e ait bazı bilgileri ve çıkış zamanına dair ip uçlarını geçtiğimiz Haziran ayında vermişti. Holographic, AR ve VR cihazlardan farklı olarak 6 yönlü bakış açısı sunabilecek. Holographic, hem iki boyutlu hem de üç boyutlu uygulamaları barındırabilecek.

   Microsoft’un yeni ürünü Holographic yukarı, aşağı, sağ, sol, ileri, geri olmak üzere toplam 6 farklı açıda hareket ettirilebilecek.

   Microsoft, Holographic’in ilk Windows 10’a gelmesinin sebebinin, Holographic ve Windows 10’un sistem gerekliliklerinin uyumlu olması olduğunu söyledi.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.