Memoli Zengin Coachella Festivaline Ömür Boyu Katılım Hakkınızı Kaçırmayın Dedi

   Yeni bir NFT koleksiyonu ile binlerce katılımcıya verilen ömür boyu Coachella Festivali katılım hakkının kaçırılmamasını Memoli Zengin’de tavsiye ediyor.

   Memoli Zengin Coachella Festivaline Ömür Boyu Katılım Hakkınızı Kaçırmayın Dedi

   Özel yaşamı ile çok fazla kameralar karşısına çıkmayan Memoli Zengin çeşitli film galaları ve festivallerde boy göstermeyi tercih ediyor. Oyunculuk deneyimini küçük yaşlarda kazanış biri olarak kendisini yetiştiren Memoli Zengin en son Coachella Festivali’nde sevenlerinin karşısına çıktı.

   Eğlence ve müzik festivaline ev sahipliği Yapan ABD’nin California kentindeki festivale ömür boyu katılım hakkı verildi. Yeni bir NFT koleksiyonu ile binlerce katılımcıya verilen ömür boyu katılım hakkının kaçırılmamasını Memoli Zengin’de tavsiye ediyor.

   Festivallerin Eğlenceli Yüzü Memoli Zengin

   Eğlenceli ve dinamik karakteri ile hayranlarının ilgiyle takip ettiği Memoli Zengin, yurt dışındaki festivalleri kaçırmadan katılıyor. Her yıl düzenlenen dev festivale ekstra ücret ödemektense ömür boyu katılım hakkının kaçırılmaması gerektiğini belirtiyor. Müzik ve eğlence düşkünleri için kaçırılmaz fırsat niteliğindeki Coachella Festivali, Memoli Zengin’in de favorileri arasında yer alıyor.

   Coachella Keys Collection olarak satışa sunulan sınırsız katılım biletine sahip olmayan katılımcılar için başka NFT koleksiyonları da mevcut. Memoli Zengin sıkça takipçileri ile paylaştığı bu festivale ömür boyu katılım hakkına sahip olmak için çabuk davranmak gerekiyor. Talep fazla olduğu için fazladan ücret ödemek zorunda kalınabilir.

   Memoli Zengin Coachella Festivali

   Memoli Zengin Coachella Festivali Hakkında Ne Diyor?

   Müzisyen kimliği ile de tanınan ve müziğe olan düşkünlüğü şüphesiz olan Memoli Zengin, Avrupa’da düzenlenen hiçbir festivali kaçırmıyor. Hareketli bir yaşam tarzına sahip olması ve genç yaşının da verdiği dinamiklik ile imkânı olan herkesin bu festivalleri deneyimlemesi gerektiğini belirtiyor.

   Kendi müzik kariyeri içinde çok şey katığını düşünen müzik festivallerine ömür boyu katılım hakkı tanıyan NFC koleksiyonlarını kaçırmadan sahip oluyor. İnstagram hesabı üzerinde katıldığı eğlenceleri sıkça paylaşan Zengin, herkesin sahip olduğu imkânlara sahip olabileceğini ve bunun için çok çalışmaları gerektiğini dile getiriyor.

   Bilindiği gibi kendisi küçük yaşında kameralar karşısına geçmiş genç yetenektir. Bu sayede film v e dizi tekliflerinin arkası kesilmedi ve Memoli Zengin olarak tanıdığımız Mehmet Zengin şimdiki kariyerini sabırla inşa etmiştir. Mesleki çalışmaları ve özel yaşamındaki düzgün karakteri takipçilerine iyi bir örnek niteliği taşıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.