MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) İndirimi 23 Kasımda Başlıyor!

   MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) kampanyasıyla tüketicileri yüzde 55’e varan indirimlerle buluşturacağını açıkladı!

   MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) İndirimi 23 Kasımda Başlıyor!

   Dünya genelinde en büyük alışveriş günlerinden biri olarak kabul gören Kara Cuma (Black Friday) indirimleri birçok tüketicinin yüzünü güldürüyor.

   Kara Cuma (Black Friday) indirimleri Türkiye’de hizmet veren birçok e-ticaret platformunda aktif edilecek. MediaMarkt ise birçok elektronik ürünü satın alabileceğiniz Kara Cuma (Black Friday) indirimine katılan platformlardan biri.

   Kara Cuma (Black Friday) indirim günlerinde birçok ürünü büyük indirimlerle almak mümkün. Tüketicilerin beklediği indirim günlerinde ise stoklar hızla tükendiğinden alışveriş için acele etmek gerekiyor.

   MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) indirimi

   MediaMarkt akıllı telefondan beyaz eşyaya, TV’den taşınabilir ses sistemlerine kadar çok sayıda ürünü alabileceğiniz büyük bir tüketici elektroniği perakendecisi.

   Elli bine varan ürün çeşidi bulunan MediaMarkt, Kara Cuma (Black Friday) için hazırladığı MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) kampanyasıyla tüketicileri yüzde 55’e varan indirimlerle buluşturacağını açıkladı!

   Beyaz eşya, TV, taşınabilir ses sistemleri, akıllı telefon ve daha birçok ürünü MediaMarkt Kara Cuma İndirimi sayesinde yüzde 55’e varan indirimlerle almak mümkün olacak.

   MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) kampanyası ne zaman?

   MediaMarkt Kara Cuma (Black Friday) İndirimi 23 Kasım 2017 tarihinde başlayıp 26 Kasım 2017 tarihinde son bulacak. Bu tarihler arasında stokların hızla tükeneceği beklenirken sınırlı sayıda ürünleri yakalayabilmek için acele etmeniz gerekebilir.

   Kredi kartına taksit imkânı bulunmayan ürünler için Denizbank’ın sunduğu 48 aya varan vadelerle MediaMarkt Kara Cuma İndiriminden yararlanabilirsiniz.

   Tek yapmanız gereken ise 23 – 26 Kasım tarihleri arasında beğendiğiniz ürünü 55’e varan indirimlerle satın almak!

   Kara Cuma (Black Friday) kampanyasına katılacak diğer firmalar hakkında sitemizden duyuru yapılacaktır.

   Siber suçluların fırsat kolladığı Kara Cuma (Black Friday) süresince internette güvenli alışveriş için Kara Cuma İndirim Günlerinde Güvenli Alışveriş İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.