Media Markt’tan Yepyeni Hizmet!

   Toptan ve perakende elektronik satıcısı olan Media Markt, hayatları kolaylaştırmaya devam ediyor. Sektörde bir ilke imza atan mağaza, bu özellik sayesinde satışları artırmayı planlıyor.

   Media Markt’tan Yepyeni Hizmet!

   Şube açılışlarında yaptığı büyük indirimlerle izdihama yol açan olayların meydana geldiği Media Markt, bizlere hükmetmeye ara veriyor. Bugüne kadar yaptığı açılışlarla mağaza otoparkına çadır kurduran Media Markt, artık hiç yerinizden kıpırdamadan ayağınıza ürün getiriyor. Birçok mağazanın uyguladığı yağa getir kampanyasına farklı bir boyut getiren mağaza yetkilileri, kısa zamanda asgari fiyat şartının kaldırılacağına işaret veriyor.

   Size gelecekleri zamanı size seçtiriyor

   Bunun yanı sıra akıllı SMS sistemine geçen mağaza, ürün gelmeden önce size mesaj atıp ev durumu hakkında uygunluğunuzu soruyor. Birçok teknik servis, montaj, kurulum ya da ürün teslimine gelip sizi evde bulamadığında, ücretsiz hakkınız olan bu işlemleri elinizden alıyor. Media Markt ise bunun aksine, tarihi ve saati size seçtirip, teknik servisini sizin istediğiniz saatte evinize yönlendiriyor. Böylelikle hakkınızı gasp etmemiş olan Media Markt, hatırlı misafirlerinizin geldiği günün tam ortasında kapınızı çalıp doyumsuz anlarınızı baltalamıyor. Özellikle altın ve kısır günleri yapan veya evde tek başına kalan bayanların yüreğine su serpecek nitelikte olan uygulama, diğer marketlerinde aynı uygulamaya geçmesi gerektiğinin işaretçisi gibi görünüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.