Mafia 3 Mobilde de Oynanacak!

   Mafia 3’ün PC sürümü için büyük bir beklenti oluşurken, oyunun aynı zamanda mobilde de destekleneceği açıklandı.

   Mafia 3 Mobilde de Oynanacak!

   Uzun zamandan beri piyasanın en çok beklenen oyunlarından birisi olan Mafia 3 için büyük bir müjde verildi. Konuyla ilgili gelen bilgilerde Mafia 3 için mobil versiyonun da piyasaya sunulacağı açıklandı. Bu bakımdan yeni oyun için büyük bir beklenti daha oluşturulmuş durumda. PC’de oyun için yeterli donanıma sahip olmayan kişiler daha düşük gereksinimlerin yer alacağı Mafia 3 mobil versiyonu ile birlikte Mafia 3 heyecanını yaşayabilecek.

   Farklı olacak

   Mafia 3 için yapılan açıklamalarda Mafia 3 mobil versiyonu ile Mafia 3 PC versiyonu arasında farkların olacağı belirtildi. Bu bakımdan iki oyun arasında hikâye ve oynanış açısından çok fazla benzerlik olmayacak.

   Mafia 3 Rivals tarafından yapılan son paylaşım ile birlikte bu konuda önemli bilgiler paylaşılırken, hangi platformlarda oyunun destekleneceği de belirtildi. Bu bakımdan elde edilen bilgilere göre Mafia 3 mobil versiyonu iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilecek.

   7 Ekim’de geliyor!

   Mafia 3 ve Mafia 3 mobil versiyonu için yapılan açıklamalarda iki versiyonun da 7 Ekim’de piyasaya sunulacağı açıklandı. Şu anda Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırılabilen oyun için siz de ön kayıt yapabilirsiniz. Ön kayıt ile birlikte kişiler oyun piyasaya çıktığı gibi haberdar olacak ve oyunu oynamak için indirme işlemlerine Mafia 3 için başlanabilecek.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.