LG ThinQ Akıllı Hoparlör Çıkıyor

   LG’nin yeni akıllı hoparlörü (LG ThinQ) Google Assistant desteğiyle geliyor.

   LG ThinQ Akıllı Hoparlör Çıkıyor

   Akıllı hoparlör furyası muhtemelen bir süre daha devam edecek. LG, yeni LG ThinQ Speaker adlı yeni akıllı hoparlörlerini duyurdu. Temelinde LG tarafından yapılmış bir Google Home gibi olan cihaz, özellikle yüksek ses kalitesiyle dikkat çekiyor.

   LG ThinQ akıllı hoparlör üstün ses kalitesi vadediyor

   Güney Kore menşeli teknoloji devine göre LG ThinQ Speaker, premium seviyede bir ses kalitesi vadediyor ve kayıpsız şekilde dosyaları oynatabiliyor. Meridian Audio teknolojisiyle gelen cihaz, bu sayede Google Home’dan da ses kalitesi kısmında üstün kalıyor.

   Tabii ki LG ThinQ akıllı hoparlörün ses kalitesini kendi kulaklarımızla duymak için biraz daha beklememiz gerekecek. ThinQ Speaker, ilk olarak ocak ayında düzenlenecek olan CES etkinliğinde tanıtılacak. Aynı zamanda bu tarihte ürüne dair ayrıntıları, fiyatı da öğrenmiş olacağız.

   LG üretim sırasında Google ile çalıştığı için, cihazın Google Assistant entegrasyonu da kusursuz olarak gerçekleşecek.

   Ayrıca LG 2018 yılı için diğer ses ürünlerini de tanıttı. Bunların arasında SK10Y soundbar yer alırken, 5.1.2 kanalı 550W sesle vadediyor ve Dolby Atmos teknolojisini destekliyor. Ayrıca Chromecast standardıyla geleceği için telefonlarla da kullanılacak. Bu cihaz da ThinQ Speaker gibi ilk olarak CES’te karşımıza çıkacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.