LG Gram 17 Ne Zaman Çıkıyor, Fiyatı Ne Kadar?

   Sadece 1.3 KG ağırlığında, 8. Nesil Intel Core i7 işlemci ile gelen LG Gram 17 dizüstü bilgisayarın fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

   LG Gram 17 Ne Zaman Çıkıyor, Fiyatı Ne Kadar?

   LG’nin ultra hafif ve yüksek donanım özelliklerine sahip dizüstü bilgisayar ailesi Gram’a yeni bir üye katılıyor. LG Gram 17 adıyla duyurulan yeni bilgisayar modeli, büyük ekrana sahip olmasına rağmen hafif bir seçenek arayanları kendisine çekiyor. Ekran ve teknik açıdan donanımlı olacağı duyurulan yeni modelin en dikkat çekici yanı ise elbette ağırlığı oluyor.

   LG Gram 17 sadece 1.3 KG ağırlığında

   Beraberinde 17.3 inç büyüklüğünde bir ekran ile birlikte gelen LG Gram 17, buna rağmen sadece 1.3 Kg ağırlığında. Ultra hafif yapı, bilgisayarı istediğiniz yere götürmenizi kolaylaştıracak. Yüksek donanım özellikleri ise cihazın basit bir notebook modelinden daha fazlası olmasını sağlıyor.

   8. Nesil Intel Core i7 işlemci ile gelen model, UHD Graphics 620 GPU, 16 GB RAM ve 512 GB SSD gibi teknik detaylara sahip. Açıklanan bilgilerde cihazın 19.5 saatlik pil süresi sunabildiği kaydedildi. Rakip modellere bakıldığında bu sürenin epey fazla olduğu söylenebilir. 2 gün boyunca şarj olmaksızın kullanılabilecek olan bilgisayar, kullanıcıya rahat bir deneyim sunacak.

   LG Gram 17 fiyatı ve çıkış tarihi

   Gün itibariyle LG Gram 17 BestBuy üzerinden satışa çıkmış durumda. LG’nin diğer ülkeler için Gram 17 modelini ne zaman satın alınabilir kılacağı ise bilinmiyor. Bunun yanında başlangıç fiyatı 1699 dolar olan model, ekonomik bilgisayar seçenekleri arasında yer almıyor. Daha çok üst düzey bir cihaz arayanlara hitap eden LG Gram 17, nitekim buna uygun özelliklere sahip.

   USB Type-C bağlantı noktasına sahip olan üründe aynı zamanda HDMI, MicroSD ve TRRS jakı gibi girişler de bulunuyor. Nitekim bu bağlantı birimleri, hafif ve ince tasarıma rağmen ürünün donanım aygıtları ile rahatça kullanılmasını sağlıyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.