Lenovo Yoga Book Ön Siparişte

   Lenovo Yoga Book için elde edilen son bilgilerde cihazın ABD’de ön siparişe çıktığı belirtildi.

   Lenovo Yoga Book Ön Siparişte

   Lenovo’nun bilgisayar sektöründe iddialı olduğu modellerden birisi de Lenovo Yoga Book olurken, yeni cihaz için gelen son bilgilerde ön sipariş döneminin resmen başladığı açıklandı. Lenovo ilk ön sipariş için ABD’yi tercih ederken, kişiler yeni model için siparişlerini şimdiden verebilecek. Daha önce Lenovo tarafından IFA 2016’da tanıtımı yapılan ve bu tanıtım ile birlikte tüm özelikleri öğrenilebilen Lenovo Yoga Book, ABD’de ön sipariş ile satın alınabilecek durumda.

   2-in-1 PC için başarılı!

   2-in-1 olarak tanımlanan yeni model Lenovo Yoga Book, hem tablet hem de bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Bu bakımdan kişilerin ayrı ayrı bu cihazları satın almak yerine tek bir model ile tüm ihtiyaçlarını giderebilmesi mümkün. Üstelik tablette de üstün performans sunulması, bu konuda tablet olarak da ihtiyaçların daha iyi bir şekilde karşılanmasın sağlıyor. Cihazda dikkat çeken pek çok detay yer alırken, hızlı ve kolay yönetim sağlanabilmesi adına Halo Keyboard tercih edilmiş durumda. Klavye işle birlikte kişilerin kalem ile yazı yazması dahi mümkün. Bu bakımdan yeni Lenovo Yoga Book modeli ile birlikte kişileri çok farklı bir kullanım sunacak yeni bir ürün bekliyor.

   Lenovo Yoga Book teknik özellikleri neler?

   ABD’de ön siparişe çıkan Lenovo Yoga Book modeli için yapılan açıklamalara göre teknik özellikler şöyle;

   10.2 inç Full HD dokunmatik ekran

   Intel Atom x5 işlemci

   4 GB RAM

   64 GB depolama alanı

   680gr ağırlık ve 9.6mm kalınlık

   İki farklı işletim sisteminin kullanılabildiği Lenovo Yoga Book’ta kişiler tercihlerine göre Windows ya da Android kullanabilecek. İlk olarak İngiltere’de ön siparişi başlatılan cihaz, şimdi Amerika’da. Android versiyonu için 499,99 Dolar, Windows için ise 549,99 Dolar ödenmesi yeterli. Üstelik Ekim 17 itibariyle de cihazlar dağıtıma çıkarılacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.