Lenovo 5G Teknolojisini Kullanan İlk Üretici Olabilir!

   Lenovo VP’si Chang Cheng, Çin’in popüler sosyal medya sitesi Weibo üzerinden paylaştığı mesajda; Lenovo, 5G teknolojisini kullanan ilk üretici olacak dedi.

   Lenovo 5G Teknolojisini Kullanan İlk Üretici Olabilir!

   Son zamanlarda gündemde olan 5G teknolojisini ilk hangi üreticinin kullanacağı merak konusu. Bu nedenle birçok üretici bu teknolojiyi ilk olarak kendi telefonlarında kullanmak için yarışıyor. Ancak bu yarışmanın Qualcomm’un yeni yonga seti Snapdragon 855 çıkana kadar sonuçlanması mümkün görünmüyor.

   Lenovo 5G teknolojisi hakkındaki paylaşım ne ifade ediyor?

   Yakın tarihte Lenovo VP’si Chang Cheng, Çin’in popüler sosyal medya sitesi Weibo üzerinden paylaştığı mesajda: Lenovo’nun Qualcomm Snapdragon 855 yonga setini kullanan ilk 5G teknolojisine sahip telefonu ile bu yarışmanın kazananı olacağını söyledi. Ancak paylaştıktan kısa bir süre sonra bu mesajı sildi. Bu yüzden elimizde bu paylaşıma ait ekran görüntüsünden başka bir şey yok.

   Lenovo VP’si Chang Cheng Weibo üzerinden paylaştığı mesaj

   Paylaşımın yayınlandıktan sonra silinmesi daha önce Lenovo Z5 tanıtımından önce yaşanan durumu akıllara getirmedi değil. Lenovo Z5’in 4 TB depolama alanına ve çerçevesiz tasarıma sahip olacağına dair bazı mesajlar paylaşılmış ancak bunlar gerçekleştirilmemişti. Bu yüzden paylaşımın Lenovo hayranlarının dikkatini çekmek için yapılmış olma ihtimali de yok değil.

   Ancak yapılan paylaşıma göre değerlendirdiğimiz zaman bu teknolojiyi ilk olarak Lenovo’nun sunması hem üretici hem de bizim için iyi olacaktır. Bu sayede Lenovo’nun izlediği uygun fiyat politikası sayesinde 5G teknolojisine sahip ilk telefonu ithalatçı garantili de olsa uygun fiyata alabiliriz. Ancak bu paylaşımın altı doldurulmaz ve bu telefon satışa çıkmazsa Lenovo’nun geleceği hiç te parlak görünmüyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.