Leica’dan 70 Binlik Özel Kamera

   Kamera sistemleri ile birlikte büyük bir ilgi gören Leica, 70 bin TL’lik Leica M-P Typ 240 Titanyum modelini tanıttı.

   Leica’dan 70 Binlik Özel Kamera

   Kamera alanında en iyi üreticilerden birisi olan Leica, yeni bir model ile piyasaya giriş yaptı. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda yeni modelde, üstün bir görüntü kalitesinin sunulduğu açıklanırken, yeni model özelliklerinden ziyade fiyatı ile dikkat çekti.

   Önemli iş ortağı!

   Leica, bugüne kadar pek çok telefon üreticisinin de önemli iş ortaklarından birisi olurken, Leica M-P Typ 240 Titanyum modeli ile birlikte marka bu konuda adeta gövde gösterisi yaptı. Kamera alanında ne kadar başarılı olabileceğini ve sınırların şu anda ne kadar olduğunu gösteren Leica, bu bakımdan piyasadaki yerini de şu anda iyileştirdi.

   Aynasız, dijital kamera

   Leica M-P Typ 240 Titanyum modelinde ayna kullanmayı tercih etmeyen üretici marka, dijital kamera türünde önemli bir cihazı da üretmeyi başarmış durumda. Cihazda 24 MP’lik bir CMOS sensör yer alırken, dokunmatik ekranları ve çekimi kolaylaştıracak pek çok özelliğe sahip.

   Leica M-P Typ 240 titanyum ne kadar?

   Leica M-P Typ 240 Titanyum için yapılan açıklamalarda cihazda yer alan Summicron-M 28mm f/2 ASPH / APO-Summicron-M 50mm f/2 ASPH lensleri ile oldukça önemli bir performans sunan Leica M-P Typ 240 Titanyum için başlangıç fiyatı 22900 Dolar. Cihaz için bu kadar yüksek bir etiket fiyatının belirlenmesi alım konusunda kişileri oldukça zorlayacak gibi duruyor. Bu bakımdan şimdiden cihazın ne kadar satılacağı merak ediliyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.