Kohler Akıllı Banyo Üretti

   Kohler akıllı banyo sistemi herkesin evinde isteyeceği türden.

   Kohler Akıllı Banyo Üretti

   Amerika menşeli lüks banyo üreticisi Kohler de CES 2018 etkinliğine katılan şirketler arasındaydı ve sıra dışı bir ürünle karşımıza çıktı. Kimileri için gereksiz, kimileri için muazzam gelecek akıllı banyo sistemi Kohler tarafından resmen tanıtıldı.

   Kohler akıllı banyo ile banyonuza ince ayar yapın

   Kohler’in banyosundaki duş başlığına DTV+ adı verilirken, kaydedilebilir farklı ayarlara sahip ve tüm bunları sesle kullanabiliyorsunuz. Örneğin suyun sıcaklığı, buhar seviyesi, ışıklandırma ve hatta müzik dahi size kalıyor. Örneğin eşiniz sıcak duştan hoşlanıyor fakat sizin tercihiniz ılık oluyorsa, artık bunu her seferinde ayarlamaktan kurtulacaksınız.

   Sensate adlı bir sesli sisteme sahip olan banyoda küveti doldurmanız ve ne kadarının doldurulacağını ayarlamanız da mümkün. Örneğin bebeğiniz ya da kendiniz için ayrı ayarlar seçebiliyorsunuz. Hatta Amazon Alexa’dan yardım alarak ayna etrafındaki ışıkların seviyesini de seçebilirsiniz. Tabii bu kadarıyla kalmıyor, aynı zamanda akıllı aynada dişlerinizi fırçalarken hava durumuna ya da trafik yoğunluğuna bakabiliyorsunuz.

   Şu anda Kohler’in bu akıllı banyosu için net çıkış tarihi veya fiyat belirlenmedi fakat fazlasıyla pahalı olacağını düşünüyoruz. Ürünün 2018 yılı sonunda satışa çıkması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.