Klavyede Son Nokta: Razer Ornata

   IFA 2016’dan bu kez akıllı telefon veya tablet tanıtımı değil, “klavye” tanıtımı geldi. Fakat bu klavye çok farklı.

   Klavyede Son Nokta: Razer Ornata

   Tüm teknoloji dünyasının gözü kulağı, Berlin’de düzenlenen IFA 2016’da. Dünyanın en tanınmış teknoloji markaları IFA 2016’da ürettikleri teknoloji harikalarını tanıtıyorlar. Tabii ki en büyük ilgiyi teknoloji devleri görüyor. Dünyanın teknoloji hayranlarını, teknoloji üreticileriyle buluşturan bu fuara ilgi büyük. Özellikle bu fuarda tanıtılan akıllı telefonlar çok büyük ilgi topluyor.

   IFA 2016’dan gelen son tanıtım haberi alışık olduğumuz ürünlerden değil. Razer, gamerlar için özel tasarlamam Razer Ornata “klavye”sini tanıttı. Özellikle oyun sevdalıları bu özel klavyeye çok büyük ilgi gösterdi.

   Mecha-Membrane teknolojisi ile üretildi

   Mecha-Membrane teknolojisi ile üretilen, dünyadaki ilk mekanik klavye olan Ornata Chroma, tasarımı ve getirdiği teknolojisi, ayrıca kullanım zevkiyle adeta büyülüyor. Mekanik klavye teknolojisi ile rubber dome tasarımını birleştiren yeni klavye kullananlardan tam not aldı.

   Konforlu ve yumuşak bir dokunuş deneyimi sunan Razer Ornata, Standart ve Chroma olmak üzere iki ürün seçeneğiyle satışa sunulacak. Chroma versiyonunun farkı, klavyedeki bütün tuşların tek tek ışıklandırılması.

   Razer Ornata, Standart versiyonu 80 dolar, Chroma versiyonu ise 100 dolar olarak satışa sunulacak.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.