Karşınızda AMOLED Ekran ve Gelişmiş Özellikleri ile Misfit Vapor 2

   3 ATM oranında suya karşı dayanıklılık gösterebilen Misfit Vapor 2, AMOLED ekran ve Snapdragon Wear 2100 yonga setini kullanıyor.

   Karşınızda AMOLED Ekran ve Gelişmiş Özellikleri ile Misfit Vapor 2

   Akıllı saat sektöründe önemli bir konuma erişmeyi başaran Misfit, yeni modeller geliştirmeyi sürdürüyor. Şirketin bu kez hazırladığı yeni akıllı saati ise Misfit Vapor 2 adıyla anılıyor. Özellikle teknik anlamda bir hayli gelişmiş bir akıllı saat olan Vapor 2, dahili depolama alanı üzerinde şarkı saklayabilme ve NFC desteği gibi özellikler ile birlikte geliyor. Böylelikle spor kullanımının yanı sıra gündelik hayatta da sıkça kullanılabilecek olan saat, NFC özellikleri sayesinde birçok işlemin yapılmasına imkan tanıyor. NFC desteğinin batı ülkelerinde bir hayli önem teşkil ettiği söylenebilir.

   Misfit Vapor 2 AMOLED ekran ile geliyor

   İki farklı seçenek çerçevesinde karşımıza çıkan Vapor 2, AMOLED ekran teknolojisini kullanıyor. Dairesel şekilde tasarlanan ekranı ile kolay kullanım olanağı yaratan saatin 46 mm büyüklüğündeki versiyonunda 1.39 inçlik bir ekran bulunuyor. Cihazın 41 mm büyüklüğündeki daha küçük seçeneğinde ise 1.19 inçlik bir ekrana yer veriliyor. Her iki seçeneğin de büyüklük açısından kullanıcısını tatmin edeceği rahatlıkla söylenebilir. Bileğin kalınlığına göre rahatça seçim yapılabilecek.

   Söz konusu NFC desteği, saat ile ödeme yapma olanağı sunuyor. Bu özellik her ne kadar ülkemizde yaygınlaşmamış olsa da özellikle Avrupa ve ABD gibi bölgelerde mobil ödemenin sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanında dahili GPS desteğini de barındıran saat, gidilen mesafe ve güzergah açısından doğru hesaplama desteği sunuyor.

   Misfit Vapor 2’nin fiyatı ne kadar olacak?

   3 ATM oranında suya karşı dayanıklılık gösterebilen Misfit Vapor 2, Snapdragon Wear 2100 yonga setini kullanıyor. Yapılan duyuruda saatin 4 GB dahili depolama alanı ile birlikte gelen sürümünün 250 dolar etiket fiyatına sahip olacağı belirtildi. Özellikle büyüklük açısından fiyat değişikliğinin olması bekleniyor.

   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.