Jabra Yeni Wireless Kulaklık (Jabra Elite 65e) 8 Saat Batarya Ömrü!

   Gürültü engelleme özelliğiyle gelen Jabra Elite 65e, uzun yolculuklar için ideal bir cihaz.

   Jabra Yeni Wireless Kulaklık (Jabra Elite 65e) 8 Saat Batarya Ömrü!

   Jabra uzun süredir noise-cancelling gürültü engelleyici özelliğine sahip kulaklıklar üretiyor. Fakat Jabra Elite 65e adlı bugün duyurulan yeni ürünü, daha çok 8 saatlik batarya ömrüyle dikkat çekiyor.

   Jabra Elite 65e pek de ucuz olmayacak!

   Nisan ayında satışa çıkacağı açıklanan Jabra Elite 65e’nin fiyatı ise 200 Euro olacak. Türkiye üzerinden hesaplarsak yaklaşık 1000 TL diyebiliriz. Her ne kadar bu fiyat bir wireless kulaklık için fazla gibi gözükse de kullanılan teknoloji de bir o kadar iyi.

   Jabra Elite 65e’deki noise-cancellation teknolojisi doğal olarak gürültüyü engelleyecek, aynı zamanda dışarıdaki ambiyans sesleri de iç kulağınıza ulaşmayacak. Teknik özellikler bakımından Bose QC30 modeline de benzeyen cihaz özellikle aktif seyahat edenler için son derece iyi.

   Üst düzey çağrı kalitesi

   Kulaklık sadece gürültü engellemekle kalmıyor, aynı zamanda arama kalitelerini de arttırıyor. Cihazda Üç mikrofonlu bir teknoloji kullanılırken, bu sayede bir gürültü engelleyici alan oluşturuluyor ve karşıdaki kişi kalabalık bir sokak ya da hava limanında olsanız dahi arka plan seslerini duymuyor.

   Jabra Elite 65e’de aynı zamanda Bluetooth 5.0 ile IP54 sertifikası bulunuyor. Dolayısıyla kulaklık toz ve suya karşı dayanıklı olacak.

   YORUMLAR
   1. Zeynep dedi ki:

    Halen bu kulaklığı kullanan kaç kişiyiz?

   2. Pınar dedi ki:

    Gayet güzel cihaz arkadaşımda var bende farklı modeli var.

   3. Zehra dedi ki:

    Bana en az 12 saat batarya ömrü olan bir kulaklık lazım hiç biri dayanmıyor.