İşte iPhone 7’de Beğenilmeyenler

   Tanıtımı gerçekleştirilen iPhone 7, kimine göre tüm ihtiyaçları karşılayan bir cihaz oldu, kimine göre ise amatör bir çalışmanın eseri. İşte yorumlar dikkate alınarak yapılan, iPhone 7’de en beğenilmeyen beş özellik.

   İşte iPhone 7’de Beğenilmeyenler

   Apple’ın piyasayı kasıp kavuracak yeni cihazı olan iPhone 7, bekleyenleri ile buluşturulmuştu. Tanıtımı yapılan cihaz, satışa önümüzdeki haftalarda sunulacak. Tanıtım yapılmadan önce, birçok sızma haber ortaya çıkmıştı. Birçok konu bu haberler ile eşdeğer olurken, hala belirsizliği koruyan ya da binlerce kişi tarafından beğenilmeyen özellikler de ortaya çıkarılmaya başlandı.

   Kusurlar ortaya çıkmaya başladı

   Adeta bir servet ödenecek olan iPhone 7 hakkında, uzmanlar ve kullanıcılar tarafından beğenilmeyen özellikleri sizler için hazırladık. İşte iPhone 7 modellerinde beğenilmeyen 5 özellik.

   1. Siyah renkteki iPhone modellere dikkat edin. Apple tarafından da açıklanan bu durum, çok dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Çünkü Apple başta olmak üzere birçok uzman, cep telefonunun kolay bir şekilde çizileceğini belirtiyor.
   2. Apple açıklamaları sırasında, hiçbir şekilde batarya gücünden bahsedilmedi. Fakat bu zamana kadar ki en güçlü cihaz açıklamaları yapıldı. Bu durum, telefon satışa sunulduğunda açıklık kazanacak.
   3. iPhone 7 cihazlar ile araçların dijital konsollarında ya da LCD televizyonlarınızda film izleme keyfiniz kısa sürecek. Çünkü yeni cihazlarda 3,5 mm’lik Jack Girişi tamamen kaldırıldı. Bu da araçlarda hem cihazda bulunan videoları izleyen aynı zamanda da telefonu şarj eden kişiler çok olumsuz etkilenecekler.
   4. Kulaklıklarda da beklenen gerçekleşmedi. Çünkü kablosuz olarak nitelendirilen kulaklık, cihazın kutusundan çıkmayacak. Onun yerine geçmiş dönemlerde olduğu gibi kablolu bir kulaklık sizlere sunulacak.
   5. Son olarak yapılan eleştirilerin büyüğü de tasarıma yönelik oldu. 6S modellerinden görünüş itibari ile bir farkı olmadığı açıklandı. Sadece geliştirilen kamera özellikleri ve cihazın su ile toza karşı dayanıklılığı burada artı puan aldı. Ayrıca, cihazın arka kısmında kamera çıkıntısı son derece yüksek. Bu durumda masaya koymuş olduğunuz iPhone 7, sabit bir şekilde duramayacak.
   YORUMLAR

   Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.